معاون امور مجلس رییس جمهوری:

رییس‌جمهوری برای دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس می‌رود

رییس‌جمهوری برای دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس می‌رود

به گزارش سراج24؛«سید محمد حسینی» معاون پارلمانی رییس جمهور در گفت و گویی گفت: آیت‌الله سید ابراهیم رییسی برای دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش روز سه شنبه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شود.

حسینی معاون دوشنبه گذشته از معرفی مسعود فیاضی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس شورای اسلامی خبر داده و گفته بود که برنامه‌های پیشنهادی و سوابق کاری و تحصیلی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون‌های تخصصی مجلس به ویژه کمیسیون آموزش مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مسعود فیاضی ۴۶ ساله دارای مدرک مهندسی عمران از دانشکده فنی دانشگاه تهران و استادیار گروه منطق فهم دین در پژوهشکده حکت و دین پژوهی است.

از جمله سوابق او می‌توان به مدیرکل انتشارات و فناوری آموزشی وزارت آموزش و پرورش، مدیر مسوول مجلات رشد وزارت آموزش و پرورش، مسوول کلان بنیاد آی سی دی ال، رییس هیات مدیره انتشارات مدرسه و معاون فرهنگی اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

رییس جمهوری شهریورماه حسین باغ‌گلی را برای تصدی وزیر آموزش و پرورش به نمایندگان مجلس شورای اسلامی معرفی کرد که او نتوانست رای لازم را برای این سمت به دست آورد.

اخبار مرتبط

برخی سلبریتی‌ها توجهی به کشته‌شدن پلیس ندارند

حدادی: برخی سلبریتی‌های ناآگاه، مردم را تحریک کردند

ایران تحت سلطه هیچ قدرتی زندگی سیاسی خود را تنظیم نمی‌کند/باید بین اعتراض و اغتشاش تفاوت گذاشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha