اینستاگرام احتمالا به‌زودی امکان افزودن ناظر به ویدیوهای زنده را فراهم می‌کند

اینستاگرام احتمالا به‌زودی امکان افزودن ناظر به ویدیوهای زنده را فراهم می‌کند

به گزارش سراج24؛ ماه گذشته، اینستاگرام از دو ویژگی جدید Live Scheduling و Practice Mode برای پخش زنده کاربران خود رونمایی کرد و اکنون آزمایش ویژگی بعدی خود را آغاز کرده است. به گفته «الساندرو پالوزی»، مهندس معکوس اپلیکیشن، اینستاگرام در حال کار روی قابلیتی است که به کاربران اجازه می‌دهد چندین ناظر را به پخش زنده خود اضافه کنند.همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می‌شود، قابلیت جدید اینستاگرام به عنوان بالاترین گزینه تنظیمات پخش زنده دیده می‌شود و با کمک آن می‌توانید فرد دیگری را برای کمک به مدیریت نظرات اضافه کنید. همچنین می‌توانید این فرد را از بین کاربرانی که در حال تماشا لایو شما هستند، انتخاب کنید.

قابلیت جدید اینستاگرام قطعا برای تولیدکنندگان محتوایی که مخاطبان زیادی دارند، مفید خواهد بود زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد که نظرات نامناسب را در سریع‌ترین زمان ممکن از پخش زنده خود حذف کنند.

باید به این مسئله توجه کرد که قابلیت اضافه کردن ناظر به لایو هنوز در حال توسعه است و کمی طول می‌کشد تا در اختیار کاربران قرار بگیرد. علاوه بر این، نمی‌توان بطور کامل از افزودن چنین قابلیتی به اینستاگرام مطمئن بود.

پالوزی در توییتر خود همچنین به ویژگی دیگری اشاره کرده بود که کاربران اینستاگرام با استفاده از آن می‌توانند محتوای صفحه اصلی خود را طبق دسته‌بندی‌ها خاصی از جمله خانه، فالووینگ و موردعلاقه‌ها تنظیم کنند. او اخیرا تصویر دیگری از این قابلیت به اشتراک گذاشته که برخی تغییرات ظاهری در آن دیده می‌شود. با توجه به این تصویر، می‌توان تایید کرد که اینستاگرام همچنان در حال آزمایش این قابلیت است.

 

اخبار مرتبط

تجاوز به حریم خصوصی کاربران در اینستاگرام

گزارش ناسا از انتشار گاز متان در جنوب تهران دروغ است

اینستاگرام در ایران روزانه چقدر گردش مالی دارد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha