نماینده ارامنه در مجلس:

انگیزه و تحرک رئیس‌جمهور قابل تحسین است

انگیزه و تحرک رئیس‌جمهور قابل تحسین است

به گزارش سراج24؛ آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به صد روزه شدن دولت سیزدهم گفت: اگر چه در 90 روز کاری به سرانجام نمی‌رسد که بتوان در مورد آن قضاوتی داشت اما انگیزه و تحرک آقای رئیسی برای خدمت به مردم قابل تحسین است.

وی افزود: آقای رئیسی علاوه بر این انگیزه و تحرک خود را به وزرای کابینه نیز منتقل می‌کند تا زمینه خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم فراهم شود.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس اظهار داشت: ما در هفته گذشته دیدیم که آقای رئیسی به اندیکا رفت تا از نزدیک مشکلات زلزله‌زدگان را مشاهده کنند و این بازدیدها باعث می‌شود تا رئیس‌جمهور ببیند گزارشات دستگاه‌های ذی‌ربط برای خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات با واقعیت تا چه اندازه مطابقت دارد و اگر تطابق ندارد دستور فوری برای حل مشکلات مردم صادر و موضوع را پیگیری کند.

شاوردیان خاطرنشان کرد: در مورد دیگر هم در بحث مشکل پیش آمده در سامانه سوخت، دیدیم که اولاً به سرعت و در همان ساعات ابتدایی امکان سوختگیری برای مردم فراهم شد و ثانیاً با راه‌اندازی سامانه سهمیه‌بندی سوخت دروغ بودن شایعات مربوط به افزایش قیمت بنزین خنثی شد و بدخواهان کشور و نظام نه از طریق هک کردن سامانه سهمیه‌بندی سوخت و نه از طریق شایعه‌پراکنی مبنی بر افزایش قیمت بنزین نتوانستند به اهداف خود که مهمترین آن ایجاد آشوب در جامعه بود برسند.

وی افزود: ما دیدیم که آقای رئیسی خود مستقیما به یکی از پمپ بنزین‌ها رفت و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت بحث سوخت‌رسانی به مردم قرار گرفت و این حضور میدانی آقای رئیسی برای پیگیری مسائل قابل ستایش است.

اخبار مرتبط

تعیین سقف افزایش اجاره بهای مسکن در تهران و کلانشهرها

دولت سیزدهم سینه خود را برای رفع مشکلات کشور سپر کرده است

تاکید آیت‌الله رئیسی بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های متعدد تهران - کوبا برای توسعه همکاری‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha