رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:

مشارکت 12 هزار نفر از مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی مجازی 13 آبان

مشارکت 12 هزار نفر از مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی مجازی 13 آبان

به گزارش سراج24؛ با توجه به اینکه چند سال است راهپیمایی ها با شیوع ویروس منحوس کرونا تحت شعاع قرار گرفته است، در کنار برگزاری تجمع و راهپیمایی در بیش از 50 نقطه جمعیتی استان در 13 آبان امسال، طرح راهپیمایی مجازی نیز با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سازمان فضای مجازی سراج سیستان و بلوچستان برگزار شد.

عباس صفدری در این خصوص با بیان اینکه اهپیمایی۱۳ آبان یک اصل تعطیل ناپذیر و نماد استکبار ستیزی است، افزود: مردم ولایتمدار سیستان و بلوچستان امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور فعال در تجمعات و راهپیمایی های حقیقی و مجازی برنامه ریزی شده ۱۳ آبان سالجاری، بار دیگر اقتدار، عظمت و ایستادگی خود را در مقابل دشمنان نشان دادند.

وی تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا در سال های اخیر و لغو شدن بسیاری از برنامه های ملی، مذهبی و غیره، امسال برنامه ریزی شد تا راهپیمایی 13 آبان به صورت حضوری و مجازی برگزار شود.

وی ادامه داد: طرح راهپیمایی مجازی با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش و سازمان فضای مجازی سراج سیستان و بلوچستان برگزار شده که در این طرح بالغ بر 12 هزار نفر مشارکت کرده اند.

وی گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته به ۵۷ شعار ابتکاری ثبت شده در این سامانه به قید قرعه هدایای نقدی اهدا می شود که به برندگان به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

این مسئول ضمن تقدیر از مشارکت عموم مردم شیعه و سنی در راهپیمایی 13 آبان، خاطر نشان کرد:  مردم انقلابی ایران در نقاط مختلف کشور همه ساله با حضور گسترده خود در این مراسم انزجارشان را از استکبار جهانی نشان می‌دهند.

مشارکت دانش آموزان و معلمان آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 13 آبان

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز در این زمینه گفت: معلمان، دانش آموزان، مربیان و پرسنل ادارات و مراکز تحت پوشش این اداره کل، در راهپیمایی 13 آبان ماه جاری مشارکت قابل تقدیری داشته اند.

حمیدرضا رخشانی افزود: طی سالجاری با مشارکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سازمان فضای مجازی سراج سیستان و بلوچستان، در کنار برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها در نقاط جمعیتی استان، اجرای طرح راهپیمایی مجازی نیز در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه مشارکت قابل قبولی را در راهپیمایی 13 آبان امسال به مثل سنوات گذشته شاهد بودیم و این نوع مشارکت قابل تقدیر است.

رخشانی بیان کرد: حماسه بزرگ ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز از حماسه‌های فراموش نشدنی فرزندان غیور ایران اسلامی و روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و بی عدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های شوم استکبار جهانی است.

*مشارکت ویژه مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی مجازی 13 آبان

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز،  در کنار تجمعات و راهپیمایی ها، مراسم راهپیمایی مجازی نیز با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سازمان فضای مجازی سراج استان برگزار شد که با استقبال بسیار خوبی در سال اول روبرو شدیم.

سعید دهنوی ضمن تشکر از عموم مردم به خاطر مشارکت در راهپیمایی مجازی و حقیقی 13 آبان، بیان کرد: در حوزه مجازی با دعوت قبلی، مردم با مراجعه به سایت www.rpsb.ir شعار و پوستر خود را انتخاب و در این راهپیمایی مشارکت کرده اند.

وی ابراز امیدواری کرد: در صورت تداوم شرایط کرونایی احتمال برگزاری مجدد راهپیمایی های مجازی در استان وجود دارد.

اخبار مرتبط

زلزله ۵.۵ ریشتری «سرجنگل» سیستان و بلوچستان را لرزاند

درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha