با مشارکت مردم محله پنج تن آل عبا به بهره برداری می رسد

احداث پارک شهید محبعلی فارسی در زاهدان +تصاویر

احداث پارک شهید محبعلی فارسی در زاهدان +تصاویر

به گزارش سراج24؛ مهدی رستگار نیا در گفت و گویی افزود: با توجه به نبود پارک در منطقه پنج تن آل عبا( محله غلام سرور) زاهدان و ساکن بودن بالغ بر 800 خانوار دراین قسمت از شهر زاهدان، در راستای زیبا سازی و نیاز وجود محل تفریح و ورزشی برای ساکنان، با هماهنگی شهرداری منطقه ۳ مرکز سیستان و بلوچستان و مشارکت پذیری از مردم، احداث پارک شهید محبعلی فارسی در این محله در اولویت قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تامین بیش از ۲۵۰ میلیون ریال بودجه مردمی در کنار بودجه شهرداری منطقه ۳ احداث پارک شهید محبعلی فارسی در محله پتج تن آل عبا(غلام سرور) از اواخر خردادماه امسال در دستور کار قرار گرفت و با حضور بیش از ۱۰ نفر از مردم محل و بهره گیری از کارگر مسطح سازی و همکف سازی محل در نظر گرفته شده برای این پارک و کندن گودال برای کاشت درخت بر روی کوه همجوار و تامین آب برای فضای سبز این پارک انجام شد.

وی تصریح کرد: شهرداری نیز درحال حاضر ابزار بازی کودکان را در این محل نصب کرده و وعده برای تامین نهال و سایر امکانات مورد نیاز این پارک داده که امیدواری به زودی محقق شود.

رستگار نیا در پایان با اشاره به اینکه هم اکنون سه شهر سیستان و بلوچستان درگیر مسئله حاشیه نشینی است، خاطر نشان کرد: در قرارگاه مردمی تحول اجتماعی شهید محبعلی فارسی استان، آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم برای حاشیه نشینان این پهناور می باشیم.

 

اخبار مرتبط

بهره مندی حدود ۱۰۹ هزار خانوار شهری سیستان و بلوچستان ازگاز شهری

بهره مندی حدود ۱۰۹ هزار خانوار شهری سیستان و بلوچستان ازگاز شهری

نیازهای پایانه‌های مرزی سیستان و بلوچستان برطرف می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha