اقدام مقتدرانه سپاه در مقابل دزدی دریایی آمریکا/ تحقیر استثنایی ارتش آمریکا در خلیج فارس

اقدام مقتدرانه سپاه در مقابل دزدی دریایی آمریکا/ تحقیر استثنایی ارتش آمریکا در خلیج فارس

به گزارش سراج24؛ آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اردبیل با اشاره به اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر دزدان دریایی آمریکایی اظهار کرد: سپاه معظم ما این هفته در دفاع و حفاظت از منافع کشورمان در برابر دزدی آمریکا بسیار مقتدرانه و عزت‌مندانه عمل کرد.

وی افزود: در این حادثه، آمریکا و ارتش آمریکا به ‌صورت استثنایی تحقیر و ذلیل شد و هیبت آمریکا تماماً شکست و این حادثه نشان داد که ارتش آمریکا وحشت و ترس فوق العاده از سپاه معظم ما دارد.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: ماجرا از این قرار است که ارتش آمریکا با چند کشتی جنگی و هلیکوپتر یک نفتکش ایرانی را دزدید و نفت آن را سریعاً به یک کشتی ویتنامی منتقل ساخت.

وی ادامه داد: نیروهای شجاع سپاه با یک اقدام شجاعانه در مقابل نیروهای تا دندان مسلح آمریکا ایستاد و هم کشتی ایرانی و هم کشتی ویتنامی را آزاد و به محدوده آب‌های ایران انتقال داد. عجیب اینکه رسانه‌های آمریکایی و مقامات رسمی آمریکا در این حادثه اول سکوت سپس تکذیب کردند چون آبروریزی مطلق بود تا اینکه ایران فیلم این افتضاح را منتشر کرد و آنها چاره‌ای جز اعتراف پیدا نکردند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در ادامه ضمن اشاره به ارسال بمب افکن غول پیکرB۱ به خلیج فارس توسط آمریکاتصریح کرد: افتضاح، زمانی بسیار گنده و بزرگ می‌شود که توجه کنیم که سه روز قبل فرماندهی ارتش آمریکا یک بمب افکن غول پیکر B۱ را به منطقه خلیج فارس فرستاد.

وی ادامه داد: اسرائیل نیز با چند هواپیمای جنگی اف ۱۵ آن را همراهی کرد همه این اقدامات برای تحریک و تهدید ایران بود تا به خیال خودشان ایران مرعوب گردد و مرعوبانه پای میز مذاکره حاضر شود اما از قضا سرکنگبین صفرا فزود.

* حضور ایران در پای مذاکره وین مقتدرانه خواهد بود

وی تاکید کرد: ایران با این اقدام شجاعانه پیام داد که ترس در قاموس ما نیست و هر  کجا دست از پا خطا کنید ما آنجا مثل اجل معلق حاضر خواهیم بود و برای حفظ عزت و منافع کشور هرگونه هزینه را پرداخت خواهیم کرد و حالا توپ در زمین آمریکا است ایران کار خود را کرده و دنیا منتظر است که آمریکا چگونه از این افتضاح خارج خواهد شد.

عاملی افزود: بعد از این ماجرا حضور ایران در پای مذاکره وین بسیار مقتدرانه خواهد بود و این را باید تیم ایران خوب لحاظ کند و ذره‌ای در رفع تحریم مماشات نکند.

وی ادامه داد: ایران در محاصره جدی پایگاه‌های نظامی آمریکا است و پایگاه‌های نظامی اسرائیل، پایگاه‌های کشورهای حاشیه خلیج فارس و پایگاه انجرلیک ترکیه در اختیار آمریکا است اما در برابر ایران کاملا فلج شده و مثل مشهور عربی است که الفالج لایعالج!

* آمریکا بداند که زمان عربده‌کشی و بزن‌دررو به اتمام رسیده است

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: آمریکا چهار ماه قبل با نهایت ذلت از افغانستان خارج شد و هنوز زخم‌های آن بهبود نیافته بود که این ذلت بزرگ نیز مثل اجل معلق برایش نازل شد و ثابت کرد که زمان عربده کشی آمریکا دیگر تمام شده است در ذلت آنها همین بس که حتی نتوانستند چین را از خرید نفت ایران منع کنند و لذا دست به دزدی رسمی بین المللی نسبت به نفت ایران کردند.

* سرمایه‌گذاری ۲هزار میلیاردی در استان اردبیل

عاملی در ادامه با اشاره به حضور متمولین استان اردبیل برای سرمایه‌گذاری در استان اظهار داشت: جای بسیار شکر است که متمولین استان اردبیل که ساکن تهران هستند و سابقه کارهای بسیار بزرگ در ایران اسلامی و خارج از ایران دارند به تعداد حدود ۶۰ نفر جمع شده و شرکتی با سرمایه اولیه صد میلیارد تومان تشکیل دادند.

وی ادامه داد: این تعداد در حال افزایش است. آنها قصد ورود به استان و انجام اقدامات بزرگ اقتصادی و عمرانی با تزریق دو هزار میلیارد تومان به استان را دارند ما این اقدام مبارک را به فال نیک می‌گیریم و صمیمانه از این عزیزان تشکر می‌کنیم. این عزیزان دیروز در دفتر ما حاضر شدند و با مدیریت ارشد استان و معاونین و شهردار جلسه مبارکی داشتند.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: همچنین یک مجموعه دیگر اقتصادی که افراد بسیار متمکنی هستند مقدمات احداث یک شهرک توریستی مهم را در یکی از نقاط استان تدارک دیده و توافقات اولیه را با مدیریت ارشد استان انجام داده‌اند. فرصت را غنیمت می‌شمارم و از تمام متمولین استان می‌خواهم که در این برهه خاص دین خود را به کشور خود اداء کنند و ثروت خود را در حالت مال راکد نگذارند.

اخبار مرتبط

اعتراف آمریکایی‌ها به شکست فتنه اخیر

اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با رژیم صهیونیستی اعدام شدند

حقیقت عیان | ماجرای افشای مطالب بولتن خبرگزاری فارس چه بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha