«آب» مهم‌ترین خواسته فرزندان کویر از رئیس‌جمهور

«آب» مهم‌ترین خواسته فرزندان کویر از رئیس‌جمهور

به گزارش سراج24؛ پس از این توئیت معاون اجرایی رئیس‌جمهور بحث‌ها درباره برنامه‌ها و اولویت‌های قابل طرح در این سفر و البته زمان دقیق این سفر در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی استان سمنان بالا گرفته است.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور این هفته به استان سمنان سفر می‌کند گفت: هنوز روز دقیق سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان مشخص نیست؛ اما این سفر به‌طور حتم اواخر هفته جاری انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری این سفر از قبل جلسات مختلفی برگزارشده است تصریح کرد: استان سمنان آمادگی کامل از میزبانی رئیس‌جمهور و وزرای دولت را دارد.

استاندار سمنان با اشاره به جمع‌بندی موضوعات و مطالبات مدنظر در استان سمنان و برگزاری جلسه هماهنگی و بررسی موارد قابل طرح در این سفر با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور تصریح کرد: البته جلساتی نیز با نمایندگان وزارتخانه‌ها و نیز با معاون اول رئیس‌جمهور و برخی وزرای دولت برگزار شد.

نماینده عالی دولت در استان سمنان با اشاره به مهم‌ترین موارد قابل طرح در سفر رئیس‌جمهور به این استان اظهار داشت: بر اساس نظرات مؤثران و ذی‌نفوذان و روحانیت و عموم مردم استان سمنان، اولویت نخست استان سمنان (تأمین) آب است که این موضوع در سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان مطرح می‌شود.

هاشمی افزود: با توجه به تأکیدات آیت‌الله رئیسی بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، موضوع بعدی این سفر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است که با هدف امیدبخشی و افزایش امید در جامعه اتمام و بهره‌برداری هرچه زودتر این پروژه‌ها مدنظر قرار گرفت.وی با اشاره به سفر وزرای معین دولت به شهرستان‌های استان سمنان تصریح کرد: سفر وزرای دولت به شهرستان‌ها بر اساس پیشنهاد‌های فرمانداران صورت گرفته و وزرا به‌عنوان نماینده معین دولت به شهرستان‌های استان سمنان سفر می‌کنند.

اخبار مرتبط

دادگاه متهم حادثه تروریستی حرم رضوی برگزار شد

ژنتیک و سبک زندگی نامتعارف خطر ابتلا به ناباروری در مردان را افزایش می دهد

به استفاده از ظرفیت جوانان اعتقاد داریم / برای ساختن کشور انسجام و وحدت ملی داشته باشیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha