قالیباف :

مردم در یک اشتباه استراتژیک از عرصه اداره کشور حذف شدند

مردم در یک اشتباه استراتژیک از عرصه اداره کشور حذف شدند

به گزارش سراج24؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه سلامت گفت: در دفاع مقدس و پس از آن و در بحث مدافعین حرم، ردپای جانفشانی‌ها و فداکاری‌های جامعه پزشکی دیده می‌شود.

وی افزود: در جبهه‌های مقاومت و در بحث مدافعین حرم و در اقصی نقاطی که امت اسلامی درگیر بودند جامعه پزشکی درخشید و اوج این ایثار در بحث مدافعین سلامت و کرونا دیده شد.

رئیس مجلس با تقدیر و تشکر از همه فعالان جامعه پزشکی و عرصه سلامت اضافه کرد: باید از خدا بخواهیم که همان صفای دوران دفاع مقدس و همان صفا و اخلاصی که در سال‌های اخیر در بحث مدافعین سلامت در کنار هم بودیم در بین ما باشد که همواره به آن نیازمندیم.

وی تصریح کرد: در هر عرصه‌ای که در کشور موفقیت دیدیم، شاهد حضور مردم بودیم، اما متأسفانه در یک اشتباه استراتژیک مردم از عرصه اداره کشور حذف شدند و بخش دولتی جایگزین شد.

قالیباف ادامه داد: به جای اینکه مدام به مردم بگوییم وظیفه شما چیست باید آن‌ها را با حقوق‌شان آشنا کنیم، از منظر حکمرانی باید تلاش کنیم مردم در بخش‌های مختلف با حقوق‌شان آشنا شوند که اگر این اتفاق رخ دهد، اعتماد مردم ایجاد می‌شود و اگر اعتماد ایجاد شود، مشارکت آن‌ها را در عرصه‌های مختلف شاهد خواهیم بود.

اخبار مرتبط

ایران به‌دنبال "تعامل حداکثری" با همه کشورهای جهان است

قالیباف مطرح کرد؛ ساماندهی میزان افزایش حقوق‌ها با پیگیری دولت و مجلس

زیان‌های بعدی «کرسنت» در راه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha