اختتامیه اولین دوره طرح جهادی شهدای جمور برگزار می شود

اختتامیه اولین دوره طرح جهادی شهدای جمور برگزار می شود

به گزارش سراج24؛ در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و با پشت سر گذاشتن چهلمین سال دفاع مقدس، و در آستانه روز دانش آموز و به پاسداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دانش‌آموز به ویژه شهید والامقام محمدرسول رضایی، آن سبک بالان عاشق و خورشید شناسی که درس عشق و آزادگی را با نثار خون خود ترجمان نمودند، مراسم پایانی اولین دوره طرح جهادآموزشی شهیدان جمور در روز پنجشنبه مورخه ۶ آبان ماه در محل اداره آموزش و پرورش اسدآباد برگزار می‌شود.

در خصوص طرح جهادی آموزشی گفتنی است که طرح توسط گروه جهادی شهیدان لطفعلی و عباسعلی جمور (شهدای شاخص ۱۴۰۰ اسدآباد) و با همکاری مسئولانه‌ مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان با هدف جبران عقب افتادگی دانش آموزان پایه های اول و دوم از کلاس‌های درسی و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و جهاد در حوزه آموزش علی رغم همه گیری کرونا در تابستان سال جاری  برگزار گردید.

بنابر اعلام گروه جهادی شهیدان جمور قرار است در روز پنجشنبه ۶آبان و در آستانه روز دانش آموز به میزبانی مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد از زحمات شایسته معلمان جهادی شرکت کننده در این طرح تقدیر و تجلیل بعمل آید.

طرح جهاد آموزشی در ۱۲ دبستان پسرانه و دخترانه در سطح شهرستان و روستاهای اسدآباد با حضور ۲۲ معلم جهادی، به عنوان یک ایده آموزشی،تربیتی و فرهنگی با همکاری و اجرای خوب مدیریت آموزش و پرورش و مدارس محترم اجرا کننده طرح در تابستان سال ۱۴۰۰ اجرایی گردید که در این طرح بالغ بر ۲۵۰ دانش آموز نیز حضور یافتند.

در این طرح جمعا ۱۲ دبستان مشارکت داشته اند که از این تعداد تعداد۷ دبستان دخترانه و ۵ دبستان پسرانه طرح را  عملیاتی نمودند. همچنین از این مدارس ۴دبستان روستایی و ۸دبستان متعلق به شهر اسدآباد است.
مدارس مجری طرح جهادآموزشی شهیدان جمور به شرح زیر است:

دبستان دخترانه:
دبستان دخترانه شهیدطاهری چنارسفلی
دبستان دخترانه شهدای حسام آباد
دبستان دخترانه مرحوم بداغی
دبستان دخترانه نبوت
دبستان دخترانه شهیدمیرزایی
دبستان دخترانه شهیدقهاری
دبستان دخترانه آیت الله صدر

دبستان پسرانه:
دبستان  پسرانه عمارچنارسفلی
دبستان پسرانه اقبال حسام آباد
دبستان پسرانه آزادگان
دبستان  پسرانه مرحوم فیروزی
دبستان پسرانه مالک اشتر

اخبار مرتبط

هویت یک شهید گمنام پس از ۳۵ سال شناسایی شد

جانبازی از مدافعان حرم به یاران شهیدش پیوست

«فخر ایران» به کتابفروشی‌ها آمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha