دبیرکل جهاد اسلامی:

محاصره غزه باید پایان یابد/ تاکید بر آزادی اسرا

محاصره غزه باید پایان یابد/ تاکید بر آزادی اسرا

به گزارش سراج24؛ «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تاکید بر اهمیت تقویت مقاومت گفت: «پایان دادن به محاصره نوار غزه منتی از سوی کسی بر ما نیست و مسأله ای نیست که قابل گفت‌وگو باشد. محاصره غزه جنایت و جنگی نابرابر علیه ملت فلسطین است و این جنایت باید بدون دادن هرگونه امتیاز و عقب نشینی از سوی مقاومت پایان یابد».

وی اظهار داشت: اگر در پایان دادن به محاصره جدیت داشته باشیم، باید همه چیز از جمله امنیت شهرک‌نشینان صهیونیست را در گروی آن بدانیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر ضرورت بازسازی خرابی‌های به وجود آمده در غزه در پی تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت: «بازسازی غزه مسئولیت همه کشورهای حامی رژیم صهیونیستی و همه کسانی است که در قبال محاصره غزه سکوت کردند».

النخاله افزود: ما از برادرانمان در کشورهای عربی می خواهیم که به وظایف خود در قبال بازسازی غزه عمل کنند، چرا که  آنها مسئول هستند، اگرچه با ادعاهای باطل خود از  این مسئولیت شانه خاله کنند.

وی خواستار پایان وقت کشی فلسطینیان در مقابله با ظلم و ستم رژیم صهیونیستی و مصادره سرزمین‌ها و تجاوز به قدس و مسجدالأقصی شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین خطاب به اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی گفت: شما همیشه در ذهن و حافظه ما باقی خواهید ماند. ادامه عذاب کشیدن شما به این معنی است که جنگ ما با رژیم صهیونیستی متوقف نشده و شما هنوز آزادی خود را به دست نیاورده‌اید.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تبریک پیروزی اسرای فلسطینی بر حمایت قاطعانه این جنبش از اسرای فلسطینی تاکید کرد و گفت که مهمترین وظیفه ما، آزادی اسرای فلسطینی است.

اخبار مرتبط

پهپادهای مقاومت غزه دردسر جدید رژیم صهیونیستی

رژیم صهیونیستی باید بهای آتش بس در غزه را بپردازد

جهاد اسلامی: جرقه انتفاضه در کرانه باختری زده شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha