به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس برگزار می شود

دوره آموزشی تعالی فرهنگی و ارتقاء سواد رسانه‌ای

دوره آموزشی تعالی فرهنگی و ارتقاء سواد رسانه‌ای

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج، دوره جامع آموزشی تعالی فرهنگی و ارتقاء توانمندی و سواد رسانه‌ای به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه فارس، موسسه آموزش عالی امام خمینی (ره)، معاونت فرهنگی نهاد نماینده ولی‌فقیه و شهرداری شیراز برگزار می‌گردد.
سرفصل‌های این دوره در دو بخش روابط عمومی و سواد رسانه‌ای (اصول روابط عمومی، فقه و اخلاق رسانه، عملیات روانی در رسانه، امنیت سایبری و طراحی) و فرهنگی (مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی، تشکیلات و شبکه‌سازی، مروری بر تجربه‌های موفق فرهنگی و تحول فرهنگی) ارائه خواهد شد.
شایان ذکر است اساتید دوره آیت‌الله دژکام، حجت‌الاسلام و المسلمین سرلک، حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی و آقای سید محمدتقی سهرابی می‌باشند.
زمان برگزاری دوره ۵ و ۶ آبان‌ماه و هزینه آن ۱۰۰هزار تومان و مدرک رسمی از سوی موسسه آموزش عالی امام خمینی (ره) ارائه خواهد شد.
گفتنی است این دوره آموزشی ویژه مسئولان فرهنگی و مدیران روابط عمومی دفاتر ائمه جمعه استان فارس می‌باشد و متقضیان حضور در دوره می‌توانند رزومه مرتبط فرهنگی و رسانه‌ای خود را به شماره ۰۹۱۷۲۵۷۲۷۰۷ ارسال نمایند.

 

اخبار مرتبط

«رایانه» از کجا آمده؟

رونمایی از مجموعه تلویزیونی «مینا» در شبکه سحر/ آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان

گرامیداشت روز ملی خلیج فارس توسط یک گروه موسیقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha