آغاز فعالیت‌های سازمان اوج در محله هرندی

آغاز فعالیت‌های سازمان اوج در محله هرندی

به گزارش سراج24؛ همزمان با میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) و طی مراسمی با حضور احسان محمدحسنی فعالیت‌های سازمان اوج در محله هرندی آغاز شد. در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مردم در آمفی تئاتر رو باز خواجوی کرمانی برگزار شد، احسان محمد حسنی مسئول سازمان هنری رسانه‌ای اوج به تشریح فعالیت‌های فرهنگی این سازمان در محله دروازه غار پرداخت.

محمد حسنی در این باره گفت: تقارن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) را با آغاز مجموعه‌ای که قرار است اسمش در همه جای دنیا شنیده شود، باید به فال نیک گرفت. امروز جنگ، جنگ اراده هاست و جوانان و نوجوانان این محله پیش از این نشان دادند از اراده محکم و قوی برخوردارند و این در عمل ثابت شده است.

وی افزود: مجموعه‌ای که داوطلبانه، گمنام، جهادی و خودجوش در این سال‌ها در محله شهید هرندی و محله‌های دیگر فعالیت کردند که من دست همه این عزیزان را می‌فشارم و از همین جا اعلام می‌کنم که آغوش سازمان اوج برای همه کانون‌های فرهنگی باز است و حمایت همه جانبه خود را از این عزیزان اعلام می‌کنم.

مسئول سازمان اوج ادامه داد: من فکر می‌کنم به فضل خدا و به زودی از این محله جوان‌ها و نوجوانانی بر می‌خیزند که با ساخت و خلق آثار هنری از جمله فیلم‌های مستند، کوتاه و سینمایی، سرود، انیمیشن، گرافیک و … سرآمد می‌شوند و در عرصه داخلی و بین المللی می‌درخشند.

وی در پایان صحبت‌هایش اظهار کرد: تلاش مجموعه سازمان اوج بر این است که به زودی آموزش‌های همه جانبه در حوزه‌های فرهنگی و هنری در این محله برپا کند و استعدادهای این محله شناسایی و به مجموعه‌های بزرگ‌تر معرفی شوند.

پس از سخنرانی احسان محمدحسنی، نوجوانان و جوانان این محله، ۱۰ سالگی سازمان هنری رسانه‌ای اوج را با بریدن کیک تولد و آتش بازی جشن گرفتند.

اجرای سرود توسط گروه سرود «کانون محمدیه»، مولودی‌خوانی، اجرای حرکت رزمی نمایشی توسط گروه «رزم انتظاران کانون محمدیه» و اجرای نمایش گروه «اعجوبه ها» قسمتی دیگر از این برنامه بود که در آمفی تئاتر رو باز خواجوی کرمانی برگزار شد.

اخبار مرتبط

اولین تیزر"منصور" منتشر شد/ قهرمانی که از فردا به سینماها می‌آید

جشن میلاد پیامبر رحمت (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار می شود +پوستر

برنامه جشن میلاد رحمةللعالمین و رئیس مذهب شیعه در ۵۵ هیأت

0 نظر

ارسال نظر

capcha