داستان‌نویس ایرانی از شهادت سردار قاسم سلیمانی نوشت

داستان‌نویس ایرانی از شهادت سردار قاسم سلیمانی نوشت

به گزارش سراج24؛ محمدعلی گودینی از نویسندگان کشورمان در گفت‌وگویی درباره تالیفات خود اظهار داشت: مجموعه داستان‌های کوتاهی برای گروه سنی بزرگسال با ۱۳ داستان نوشته‌ام.

وی با اشاره به نام احتمالی «کوچه‌های عمومی» برای این مجموعه افزود: این مجموعه داستان موضوعاتی اجتماعی، انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و... همچنین داستانی با محوریت شهادت حاج قاسم سلیمانی با نام «کریسمس سیاه» را شامل می‌شود.

گودینی این مجموعه را در انتظار انتشار معرفی کرد و ویراشش را نهایی دانست و گفت: اثر دیگرم رمانی است برای گروه سنی نوجوان با نام «سنگلاخ» و دیگری مجموعه داستان «تکه‌های قلعه جنی» است. «تکه» به معنای بز نر است. اما رمان «سنگلاخ» در ۱۰۰ صفحه همراه با تصویر منتشر خواهد شد. یکی از داستان‌های این اثر «سنگلاخ» نام دارد که به مهاجرت معکوس از شهر به روستا اشاره می‌کند. ۲۵ سال پیش کتابی با موضوع جمعیت و با عنوان «غریبه چشم درشت» نوشتم و منتشر نکردم. اکنون در حال ویراستاری جدید همان کتاب هستم تا منتشر شود.

این نویسنده در پایان به انتظار برای چاپ رمان «معبد گنج» اشاره کرد و توضیح داد: پیش از این هم گفته بودم «معبد گنج» عنوان اثر ۲۰۰ صفحه‌ای است که برای نوجوانان نوشته‌ام و در طول نوشتن فشار عجیبی بر من وارد شد و دچار سرگیجه شدم، اما هنور منتشر نشده است.

اخبار مرتبط

مهلت ارسال اثر به جشنواره خاتم تمدید شد

برگزاری کارگاه‌ مجازی داستان‌نویسی با رویکرد خلق اثر با موضوع شهدا

مسابقه ملی داستان کوتاه «ایران آینده»

0 نظر

ارسال نظر

capcha