آیت‌الله شیخ عیسی قاسم خطاب به مردم بحرین:

نسبت به بروز فتنه و تفرقه هوشیار باشید

نسبت به بروز فتنه و تفرقه هوشیار باشید

به گزارش سراج24؛ به نقل از آفاق، متن بیانیه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم به شرح زیر است:

"با توجه به اختلافات شدید بین مردم و حکومت در رابطه با عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی و همچنین حقوق سیاسی و سایر حقوق شهروندی، از جمله حق آزادی زندانیان و ناتوانی دولت از احقاق این حقوق مردم و اصرار ملت بر آن‌ها، مردم باید مراقب تلاش‌های خصمانه برای ایجاد تفرقه و انشعابات مختلف در بین خود باشند، این اقدامات با هدف انحراف مردم از مسائل خود است حتی اگر به قیمت نابودی مردم باشد.

این یک توطئه علیه مردم و آزمونی برای آن‌ها است و آنکه اختلافات را میان مردم برمی‌افروزد، مسئولیت این اقدامات بر عهده اوست.

کارزار تهاجمی علیه اسلام به منظور تحریف و سرنگونی آن در حال شدت گرفتن است و کسانی که در آن دخیل هستند نیروهای مستبد و محلی از داخل امت اسلام و گروه‌های توطئه‌گر مانند داعش هستند که به اقدامات جاهلانه خود ادامه می‌دهند و خون‌های بی‌گناهان را می‌ریزند و حرمت اسلام را زیر پا می‌گذارند.

هر مومن باید نسبت به دین خود غیرت بورزد و هر قلم آگاهی آن را یاری می‌کند و هر زبانی باید که امر به معروف و نهی از منکر کند و هر موسسه فرهنگی کوچک یا بزرگ باید ارزش اسلامی را معرفی کند و هر حزب مؤمن و پیام‌آوری وظیفه دارد که اسلام را همان‌گونه که هست، با صدق، دانش، عدالت، حکمت، مهر و نجات‌بخشی آن به نسل‌های آینده معرفی کند.

هر کدام از ما باید یک مکتب پر جنب‌وجوش، فعال و بی‌درنگ باشد؛ یک مرکز رسانه‌ای آگاه، وفادار به اسلام که شب و روز بدون وقفه عظمت آن را به اطلاع همگان می‌رساند."

اخبار مرتبط

آیت الله عیسی قاسم: رژیم آل خلیفه مردم را به بردگی می‌گیرد

گفت‌وگوی پوتین با پادشاه بحرین درباره تحولات منطقه و جهان

مردم بحرین خواستار تعطیلی سفارت رژیم صهیونیستی در منامه شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha