آیت‌الله شیخ عیسی قاسم خطاب به مردم بحرین:

نسبت به بروز فتنه و تفرقه هوشیار باشید

نسبت به بروز فتنه و تفرقه هوشیار باشید

به گزارش سراج24؛ به نقل از آفاق، متن بیانیه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم به شرح زیر است:

"با توجه به اختلافات شدید بین مردم و حکومت در رابطه با عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی و همچنین حقوق سیاسی و سایر حقوق شهروندی، از جمله حق آزادی زندانیان و ناتوانی دولت از احقاق این حقوق مردم و اصرار ملت بر آن‌ها، مردم باید مراقب تلاش‌های خصمانه برای ایجاد تفرقه و انشعابات مختلف در بین خود باشند، این اقدامات با هدف انحراف مردم از مسائل خود است حتی اگر به قیمت نابودی مردم باشد.

این یک توطئه علیه مردم و آزمونی برای آن‌ها است و آنکه اختلافات را میان مردم برمی‌افروزد، مسئولیت این اقدامات بر عهده اوست.

کارزار تهاجمی علیه اسلام به منظور تحریف و سرنگونی آن در حال شدت گرفتن است و کسانی که در آن دخیل هستند نیروهای مستبد و محلی از داخل امت اسلام و گروه‌های توطئه‌گر مانند داعش هستند که به اقدامات جاهلانه خود ادامه می‌دهند و خون‌های بی‌گناهان را می‌ریزند و حرمت اسلام را زیر پا می‌گذارند.

هر مومن باید نسبت به دین خود غیرت بورزد و هر قلم آگاهی آن را یاری می‌کند و هر زبانی باید که امر به معروف و نهی از منکر کند و هر موسسه فرهنگی کوچک یا بزرگ باید ارزش اسلامی را معرفی کند و هر حزب مؤمن و پیام‌آوری وظیفه دارد که اسلام را همان‌گونه که هست، با صدق، دانش، عدالت، حکمت، مهر و نجات‌بخشی آن به نسل‌های آینده معرفی کند.

هر کدام از ما باید یک مکتب پر جنب‌وجوش، فعال و بی‌درنگ باشد؛ یک مرکز رسانه‌ای آگاه، وفادار به اسلام که شب و روز بدون وقفه عظمت آن را به اطلاع همگان می‌رساند."

اخبار مرتبط

سر فتنه که در اقلیم کردستان عراق است را بزنید

مردم بحرین آزادی فعالان سیاسی از زندانهای آل خلیفه راخواستار شدند

خطیب‌زاده ادعای بحرین مبنی بر کشف سلاح و مواد منفجره و ارتباط آن با ایران را به شدت رد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha