رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان خبر داد:

احتمال افزایش محدودیت‌های کرونایی در یک ماه آینده

احتمال افزایش محدودیت‌های کرونایی در یک ماه آینده

به گزارش سراج24؛ دکتر عبدالرضا جانگران‌نژاد در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا که دیروز (۲۴ مهرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: تناقضی بین رنگ‌بندی و اعمال محدودیت‌ها وجود دارد؛ به طور مثال اکنون شادگان در وضعیت آبی قرار دارد اما در این شهر مشکل داریم.

 وی در خصوص اعمال محدودیت هوشمند، افزود: در برخی اصناف و بازارها میزان پوشش واکسیناسیون بالا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خوب است بنابراین باید این مشاغل باز باشند اما برای اصنافی که در این زمینه مشکل دارند باید محدودیت اعمال شود. نمی‌شود محدودیت‌ها برای همه یکسان اعمال شود.

رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی وقوع پیک بعدی کرونا در آبان‌ماه تصریح کرد: احتمالا در یک ماه آینده باید محدودیت‌ها افزایش یابند بنابراین باید از هم‌اکنون مشوق‌هایی برای اصنافی که واکسیناسیون را انجام داده‌اند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، در نظر گرفته شود.

جانگران‌نژاد بیان کرد: اکنون بهترین فرصت برای افزایش خدمات غیرحضوری است و باید همه ادارات به این سمت بروند تا علاوه بر ارتقای دولت الکترونیک، از تجمعات جلوگیری و بیماری کنترل شود.

اخبار مرتبط

بازیکن پرسپولیس به فولاد خوزستان پیوست

مدافع پرسپولیس شاگرد نکونام می‌شود

سلحشوری و غیرت، اجزای جدایی‌ناپذیر زندگی عشایر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha