سه خانه خلاق و نوآوری حوزه کودک و نوجوان راه اندازی می شود

سه خانه خلاق و نوآوری حوزه کودک و نوجوان راه اندازی می شود

به گزارش سراج24؛ پرویز کرمی دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی ریاست جمهوری در سومین دورهمی فعالان فضای مجازی حوزه کودک و نوجوان گفت: در حال حاضر کودکان به علت آسیب پذیر بودن و نداشتن توانایی لازم در برخورد و تشخیص انواع محتوا، نیازمند توجه ارکان و لایه‌های مختلف از جمله جامعه، والدین و حکمرانی هستند.

 وی افزود: خوشبختانه با تصویب سند راهبردی صیانت از کودکان و نوجوانان و توجه این سند به موضوعات آموزشی، تربیتی، فنی و حقوقی، در حوزه حمایت از تولید محتوا، سرویس‌های ایمن و ابزارهای مورد نیاز برای مراقبت، اقداماتی خوبی صورت گرفته است.

کرمی تصریح کرد: معاونت علمی و فناوری از منظر مسئولیت اجتماعی و ملی در آماده سازی و پرورش کودکان اقداماتی صورت داده و در کنار آن به این حوزه به عنوان بازاری برای اشتغالزایی شرکت‌های دانش بنیان و خلاق نیز نگاه می‌کند.

دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: 3 خانه خلاق و نوآوری در حوزه کودک راه‌اندازی می‌شود؛ تولید محتوا در این حوزه را شرکت‌های خلاق رونق می‌دهد.

وی بیان کرد: در حوزه تولید محتوا و آموزش مناسب کودک، یادگیری و اموزش و اسباب بازی و گیم، حمایت از ۳ خانه خلاق ونواوری در دستور کار قرار داد است.

اخبار مرتبط

برگزاری شصت و پنجمین دورهمی همشتابی

چهارمین دورهمی بازی و اسباب بازی برگزار می شود

شصت و سومین دورهمی همشتابی

0 نظر

ارسال نظر

capcha