ویژه برنامه‌هایی با حضور مداحان و منبری‌های معروف در جمکران به مناسبت ۸ ربیع‌الاول

ویژه برنامه‌هایی با حضور مداحان و منبری‌های معروف در جمکران به مناسبت ۸ ربیع‌الاول

به گزارش سراج24؛ مسجد مقدس جمکران همچون‌هفته‌های گذشته برنامه‌های هفتگی دعاخوانی را برگزار خواهد کرد و همچنین در این هفته به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و سالروز آغاز امامت امام زمان نیز برنامه‌های ویژه‌ای دارد.

روز سه شنبه ۲۰ مهرماه مراسم قرائت دعای توسل با عنوان «توسل به حریم کبریا» با سخنرانی حجت‌الاسلام عابدینی و قرائت دعای توسل محمدرضا بذری از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود. در روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسن عسکری(ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام تراشیون و روضه‌خوانی سیدعلی حسینی‌نژاد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

در روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه همزمان با شب شهادت امام یازدهم مراسم قرائت دعای کمیل با عنوان «کمیل عارفانه» با سخنرانی و قرائت دعا حجت‌الاسلام حسین آبادی برگزار می‌شود. همچنین بلافاصله بعد از این مراسم، مجلس عزاداری با سخنرانی حجت‌الاسلام حیدری کاشانی و مرثیه‌خوانی حیدر خمسه و وحید شکری برگزار خواهد شد.

دو ساعت مانده به اذان صبح روز جمعه ۲۳ مهرماه مراسم قرائت دعای کمیل به همت هیأت حداث‌الحسین(ع) و با نوای حجت‌الاسلام میرزامحمدی برگزار می‌شود. مراسم قرائت دعای ندبه این هفته جمکران نیز از ساعت ۶ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام حیدری کاشانی و قرائت دعا احمد نیکبختیان برگزار خواهد شد. این مراسم از شبکه دوم سیما پخش زنده می‌شود.

همچنین مراسم  عزاداری ظهر شهادت امام حسن عسکری(ع) در روز جمعه ۲۳ مهرماه بلافاصله بعد از نماز عصر است که در آن حجت‌الاسلام میرزامحمدی سخنرانی و مهدی رسولی مرثیه‌خوانی خواهد کرد.

پایان بخش برنامه‌های این هفته جمکران، قرائت زیارت جامعه کبیره با سخنرانی و قرائت دعای حجت‌الاسلام سید بهاءالدین ضیایی از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار و از شبکه قرآن و معارف سیما پخش زنده خواهد شد.

تمام این برنامه‌ها از صفحات مجازی مسجد مقدس جمکران به نشانی jamkaran_ir پخش زنده خواهد شد.

اخبار مرتبط

واکنش 21 مداح و منبری به بازی ایران و خیانت وطن‌فروشان

«اصحاب امام زمان در عصر ظهور» چه کسانی هستند؟

مردم ایران به پای کشورشان ایستاده‌اند/چیزی به نابودی اسرائیلی‌ها باقی نمانده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha