اجرای ۲۶ ویژه‌برنامه دهه وقف در محلات

اجرای ۲۶ ویژه‌برنامه دهه وقف در محلات

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام حمید کرمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه محلات، در گفت‌و گویی، ضمن گرامیداشت دهه وقف، از اجرای ۲۶ ویژه‌برنامه در این شهرستان خبر داد و گفت: این دهه بهانه‌ای است تا عملکرد و دستاوردهای یک‌ساله ادارات اوقاف به اطلاع مردم برسد، چراکه فعالیت‌های وقفی به مدت زمان محدود خلاصه نمی‌شود.

وی تصریح کرد: اجرای نیات امینانه واقفان از اولویت‌های مهم و اصلی اوقاف است، اظهار کرد: هدایت مردم به سمت وقف‌های مورد نیاز جامعه از دیگر اهدافی است که دنبال می‌شود و خوشبختانه رویکرد عموم واقفان به سمت کاهش آسیب‌های اجتماعی بهتر از قبل است. وقف در حوزه قرآن، جوانان، اشتغال، مسکن، درمان، کمک به خانواده زندانیان و ... نیز نیاز جامعه است و با وجود اینکه اقداماتی صورت گرفته است، اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.  

کرمی اجرای ویژه برنامه‌هایی همچون برپایی محافل انس با قرآن با حضور قاری کشوری روح‌الله آقایی، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با فرماندار، امام جمعه،  نماینده مجلس، توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی، غبارروبی امامزاده عبدالله(ع)، مرثیه‌سرایی به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع)، دیدار با خانواده شهدا، نشست تخصصی با وکلاء، فرهنگیان و دانشگاهیان، برگزاری شورای خیریه، تجلیل از مدافعان سلامت، برگزاری همایش یاوران وقف و تجلیل از اصحاب  وقف را ازاهم برنامه‌های این دهه در شهرستان دانست.

اخبار مرتبط

کار بزرگ آیت‌الله حسن‌زاده آملی عمومی کردن فلسفه و عرفان بود

جشن میلاد امام رضا(ع) در بیش از 50 محله تهران برگزار می‌شود

«کاروان آوای رضوی» به مهمانی تهرانی‌ها می‌آید

0 نظر

ارسال نظر

capcha