رئیس بسیج دانش آموزی کشور:

بیش از ۴۵۰ هزار بسته کمک آموزشی در کشور توزیع شده است

بیش از ۴۵۰ هزار بسته کمک آموزشی در کشور توزیع شده است

به گزارش سراج24؛ مجتبی باستان دوشنبه ۱۲ مهرماه در همایش "توکاد" در شیراز که با هدف تهیه و توزیع وسایل کمک آموزشی برای دانش آموزان نیازمند برگزار شد، گفت: بسیج دانش آموزی با کمک تشکل‌های دانش آموزی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش پویش همکلاسی مهربان را برای تهیه وسایل کمک آموزشی برای دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار برنامه ریزی و اجرا کرد.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور افزود: این پویش از تیرماه امسال در سراسر کشور آغاز و تا پایان هفته اول مهر ادامه داشته است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مجموعا در قالب این پویش ۴۵۰ هزار بسته لوازم التحریر در کشور تهیه شده که آماده توزیع بین دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار  است.

باستان با بیان اینکه این پویش توسط خود دانش آموزان برنامه ریزی شد، گفت: در این پویش تمام ارکان مدرسه درگیر بوده و از ظرفیت خیرین و کمک دستگاه‌ها و نهادها نیز بهره گرفته شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: در این پویش از لوازم‌التحریر ایرانی استفاده شد که به رونق تولید و حمایت از تولید ملی کمک می‌کند و با حفظ کرامات دانش آموزان به صورت پنهانی و در خفا بین آنان توزیع خواهد شد.

باستان افزود: مسئولیت پذیری و ایفای نقش دانش آموزان در این پویش گامی در راستای اجرای سند تحول بنیادین خواهد بود.

مسئول بسیج دانش آموزی فارس نیز گفت: در راستای اجرای پویش همکلاسی مهربان در فارس  ۱۰ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم ‌التحریر و وسایل کمک آموزشی هر کدام به ارزش ۱۵۰ هزار تومان تهیه و  درمناطق کمتر برخوردار بین دانش آموزان توزیع خواهد شد.

عباس توانا خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون بیش از ۲۰ هزار بسته کمک آموزشی، لوازم التحریر و وسایل هوشمند توسط بسیج دانش آموزی فارس به ارزش بیش از ۵ میلیاردتومان در قالب پویش بزرگ توکاد تهیه و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

اخبار مرتبط

توزیع 21 هزار بسته لوازم التحریر اهدایی رهبر میان دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان

توزیع 1200 پرس غذای گرم بین خانواده‌های حاشیه شهر سنندج

بررسی مُهر استاندارد آموزشی بر لوازم‌التحریر ایرانی ـ اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha