وزیر کشور در خرم آباد:

بسیاری از محدودیت‌های کنونی کرونایی برداشته می‌شود‌

بسیاری از محدودیت‌های کنونی کرونایی برداشته می‌شود‌

به گزارش سراج24؛ ‌ فرهاد زیویار به عنوان هفدهمین استاندار لرستان معرفی و از خدمات  سید موسی خادمی استاندار قبلی لرستان قدردانی می‌شود.

وزیر کشور در بدو ورود به خرم‌آباد برای ایجاد توسعه پایدار و نیز اجرای طرح‌های اشتغالزا در لرستان قول مساعد داد و با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه فراوان در لرستان  و کارهای خوبی که استاندار قبلی انجام داده است، اظهار داشت: ‌با نگاه جدید و انتصاب مدیران جدید امکان ایجاد ظرفیت‌های جدید در لرستان فراهم است.

احمد وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها در کشور و بررسی آن در جلسه آینده ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد و افزود: با کامل شدن واکسیناسیون اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد که با اجرای آن کار برای مردم آسان شده و بسیاری از محدودیت‌های کنونی برداشته می‌شود.

*سوابق علمی و اجرایی ‌استاندار جدید لرستان‌

معاون مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، مدیرکل امور سیاسی و امنیت ریاست جمهوری، ریاست مرکز پژوهشی و اسناد ریاست جمهوری، دبیری کمیسیون سیاسی و دفاعی هیئت دولت، معاونت دفتر هماهنگی هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی وزارت علوم، ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و ارتباطات، مدیریت گروه پژوهش نظریه پردازی انقلاب اسلامی بخشی از سوابق آقای فرهاد زیویار است.

فرهاد زیویار نخستین استاندار بومی لرستان است.

اخبار مرتبط

تفویض اختیار بیشتر به استانداران از اهداف اصلی دولت سیزدهم است

دشمنان نمی‌توانند از مشکلات آبی بهره‌برداری کنند/ مسؤولان هم مطلع و هم پیگیر رفع مشکلات هستند

شوراهای استانی در جذب و هزینه منابع محوریت پیدا می‌ کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha