وزیر کشور در خرم آباد:

بسیاری از محدودیت‌های کنونی کرونایی برداشته می‌شود‌

بسیاری از محدودیت‌های کنونی کرونایی برداشته می‌شود‌

به گزارش سراج24؛ ‌ فرهاد زیویار به عنوان هفدهمین استاندار لرستان معرفی و از خدمات  سید موسی خادمی استاندار قبلی لرستان قدردانی می‌شود.

وزیر کشور در بدو ورود به خرم‌آباد برای ایجاد توسعه پایدار و نیز اجرای طرح‌های اشتغالزا در لرستان قول مساعد داد و با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه فراوان در لرستان  و کارهای خوبی که استاندار قبلی انجام داده است، اظهار داشت: ‌با نگاه جدید و انتصاب مدیران جدید امکان ایجاد ظرفیت‌های جدید در لرستان فراهم است.

احمد وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها در کشور و بررسی آن در جلسه آینده ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد و افزود: با کامل شدن واکسیناسیون اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد که با اجرای آن کار برای مردم آسان شده و بسیاری از محدودیت‌های کنونی برداشته می‌شود.

*سوابق علمی و اجرایی ‌استاندار جدید لرستان‌

معاون مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، مدیرکل امور سیاسی و امنیت ریاست جمهوری، ریاست مرکز پژوهشی و اسناد ریاست جمهوری، دبیری کمیسیون سیاسی و دفاعی هیئت دولت، معاونت دفتر هماهنگی هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی وزارت علوم، ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و ارتباطات، مدیریت گروه پژوهش نظریه پردازی انقلاب اسلامی بخشی از سوابق آقای فرهاد زیویار است.

فرهاد زیویار نخستین استاندار بومی لرستان است.

اخبار مرتبط

واسطه‌های غیر مولد از چرخه تولید و توزیع حذف شوند

کارهای بر زمین‌مانده ‌"زیاد" داریم/ باید ‌اقتصاد مکمل با کشورهای همسایه داشته باشیم

روند توسعه و تسهیل سرمایه‌گذاری توسعه‌ای با حضور وحیدی بررسی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha