دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

به گزارش سراج24، امیر سرتیپ قاسم فراوان شامگاه چهارشنبه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس در آئین انس و مودت پیشکسوتان جنگ و شهادت شهرستان دامغان به میزبانی سالن ورزشی شهدای بسیج سپاه ناحیه با بیان اینکه دفاع مقدس جزئی از هویت یک ملت ایران است که در دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد، بیان کرد: گرامی داشت پیشکسوتان دفاع مقدس رسالت ملی است.

وی اضافه کرد: یادآوری رشادت‌ها و دلاور مردی‌های رزمندگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به عنوان مردان بی ادعا باید گرامی داشته شود و به دیگر نسل‌ها منتقل شود.

عضو بنیاد معارف سپهبد شهید صیاد شیرازی به نقش پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس پرداخت و افزود: پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دو هزار و ۸۸۷ روز جنگ ۲۴ ساعته در دوران دفاع مقدس حضور داشت و خوش درخشید.

فراوان خاطر نشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس عملکرد قابل قبولی از خودشان بر جای گذاشتند و این پیوند بعد جنگ نیز تقویت شده است، ابراز کرد: هر روز از هشت سال دفاع مقدس خاطره است که باید این خاطرات از سوی فرماندهان ارتش و سپاه برای همگان بیان تا بهتر با آن دوران آشنا شوند تا فرهنگ جنگ و شهادت در جامعه گسترش پیدا کند.

اخبار مرتبط

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

سردار فدوی: دفاع مقدس الگوی مقابله با توطئه‌های دشمنان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha