بازدید سرزده فرمانده ناجا از مرز مهران / سردار اشتری: برای بازگشت زائران اربعین آمادگی کامل را داریم

بازدید سرزده فرمانده ناجا از مرز مهران / سردار اشتری: برای بازگشت زائران اربعین آمادگی کامل را داریم

به گزارش سراج24؛ سردار ‌حسین  اشتری‌ در بازدید سرزده از مرز مهران ‌ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان، ابا عبدالله‌‌ الحسین (ع) ‌اظهار داشت: در حال حاضر موج بازگشت زائران به کشور آغاز شده و با توجه به اینکه افرادی که به صورت هوایی عازم کربلای معلی شده‌اند، می‌توانند از مرز بین‌المللی مهران وارد کشور شوند.

وی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی در پایانه مرزی مهران و چذابه پذیرای زائران عزیز هستند، افزود: تا زمان عادی شدن تردد در پایانه مرزی تمامی مسئولان و کارکنان انتظامی مستقر در شهر مهران پای کار خواهند بود تا خدمات مورد نیاز را به زائران ارائه دهند و در صورت افزایش حجم تردد زائران به کشور اقدام به بازگشایی گیت‌های فوق العاده و ویژه خواهیم کرد تا از اتلاف وقت هموطنان جلوگیری شود.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: بر اساس مصوبات ستاد اربعین کشور، سازمان حمل ونقل و سایر سازمانها با تمام توان برای تسریع در بازگشت زائران به شهرهای مبداء به صورت شبانه روز تلاش می‌کنند.

وی تصریح کرد: همکاران ما تمهیدات لازم را از نقطه صفر مرزی و در تمامی مسیرهای مواصلاتی اندیشیده اند تا زائران پس از ورود به کشور در کوتاه ترین زمان ممکن به شهرهای خود انتقال شوند.

سردار اشتری از زائران خواست حین ورود به کشور از عجله و شتاب خودداری کنند و عزیزانی که با خودروی شخصی به مرزها مراجعه کرده اند با استراحت کامل در مکان‌های تعیین شده به مسیر خود ادامه دهند تا در صحت وسلامت و بدون حادثه به شهرهای خود باز گردند.

اخبار مرتبط

‌پیش‌بینی حضور ۶۵ درصد زائران اربعین در مرز مهران

امام جمعه اردستان: نیروی انتظامی زمینه ساز امنیت اجتماعی است

سردار اشتری: آرامش مردم خط قرمز پلیس است

0 نظر

ارسال نظر

capcha