تربیت حافظان قرآن کریم در حرم کریمه اهل‌بیت(س)

 تربیت حافظان قرآن کریم در حرم کریمه اهل‌بیت(س)

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید احمد مشرف، با اشاره برنامه ترم پاییز مرکز قرآن و حدیث حرم بانوی کارمت اظهار کرد: واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) با شعار «کلاس را به خانه ببر» دوره‌ها و کلاس‌های رشته حفظ قرآن کریم را به صورت آنلاین و مجازی برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

وی اضافه کرد: این دوره‌ها و کلاس‌ها شامل دوره‌های حفظ چهار ساله قرآن ویژه جوانان و بزرگسالان و دوره‌های حفظ شش ساله قرآن کریم ویژه گروه سنی کودک و نوجوان می شود که این کلاس‌ها برای خواهران و برادران به صورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز قرآن و حدیث حرم بانوی کرامت گفت: فراگیران خواهر و برادر با شرکت در این دوره‌ها همراه با حفظ قرآن کریم با نکات مربوط به تفسیر و تجوید قرآن کریم نیز آشنا شده و نکات تجویدی و تفسیری قرآن کریم را به صورت همزمان با حفظ قرآن فرا می‌گیرند.

وی ادامه داد: امکان مباحثه پس از زمان برگزاری کلاس به صورت آنلاین و گروهی از دیگر مزیت‌های ثبت‌نام در این دوره‌ها برای فراگیران است. آموزش این دوره‌ها را استادان برتر قرآن کریم در سطح کشور برعهده دارند.

مشرف تصریح کرد: خواهران و برادران علاقه‌مند به ثبت نام در رشته حفظ تا ۱۶ مهر ماه می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز قرآن و حدیث در کلاس‌های حفظ قرآن کریم واحد مجازی این مرکز ثبت‌نام کنند.

وی عنوان کرد: سامانه آموزش مجازی از طریق لینک Qhkarimeh.ir برای علاقه‌مندان در دسترس بوده و آیدی edusupport_f@ در ایتا آماده پاسخگویی به پرسش‌های علاقه‌مندان برای ثبت نام در دوره‌های مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) است.

مشرف خاطرنشان کرد: ثبت‌نام علاقه‌مندان به حضور در کلاس‌ها و دوره‌های مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) در تمامی ایام سال انجام می‌شود و علاقه‌مندان در داخل و خارج کشور بدون محدودیت زمان و مکان می‌توانند در دوره‌های قرآنی و معارفی مرکز قرآن و حدیث که به صورت مجازی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

اخبار مرتبط

تربیت انسان‌ها وظیفه دانشگاه است

حرم کریمه اهل‌بیت(س) میزبان مراسم عزاداری اربعین حسینی

اعلام ویژه برنامه های هفتگی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س)

0 نظر

ارسال نظر

capcha