جهاد اسلامی: جرقه انتفاضه در کرانه باختری زده شده است

 جهاد اسلامی: جرقه انتفاضه در کرانه باختری زده شده است

به گزارش سراج24، «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین می‌گوید که نبرد سیف القدس و عملیات تونل آزادی از زندان جلبوع جرقه انتفاضه آتی در کرانه باختری را زده است.

البطش در گفت‌وگو با برنامه «المشهدیه» المیادین گفت:پس از اینکه نبرد سیف القدس، یکپارچگی عرصه‌های نبرد فلسطینی‌ها را ثابت کرد، رژیم اشغالگر به دنبال راهی برای بازگرداندن اعتبار از دست رفته خود بود.

وی افزود: نبرد سیف القدس ثابت کرد که به دشمن اجازه داده نمی‌شود در هیچ عرصه‌ای از فلسطین چه کرانه باختری و چه غزه بخواهد، خیره سری کند و حالا هم هدف رژیم اسرائیل از تشدید تنش ناکام گذاشتن هر گونه عملیات ویژه فلسطینی‌ها در کرانه باختری و تضعیف روحیه مقاومت در کرانه باختری است.

البطش با اشاره به افزایش عملیات‌های مقاومت در مناطق کرانه باختری گفت: فرزندان کرانه باختری از نبرد سیف القدس روحیه معنوی بالایی گرفتند و این چیزی است که دشمن به دنبال از بین بردن آن است.

وی افزود: رژیم اشغالگر می‌خواهد عرصه‌های فلسطین یعنی سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸، کرانه باختری و نوار غزه را از یکپارچگی بیرون آورده و تجزیه کند.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی گفت: جنین و کرانه باختری در صورت مواجه شدن با هر گونه حمله اسرائیل، تنها نخواهند ماند.

این مقام جهاد اسلامی تصریح کرد: هدف اسرائیل جدا کردن کرانه باختری از مقاومت است، زیرا این قضیه بزرگ‌ترین خطر برای برنامه‌های آن است. به خصوص که عملیات‌های خشم شبانه فلسطینی‌ها هم از غزه به مناطق کرانه باختری منتقل شده و موضع مردمی فلسطین در قبال اسرائیل یکپارچه‌تر شده است.

وی افزود: دشمن نمی‌خواهد عملیات‌های خشم شبانه فلسطینی‌ها در کرانه باختری تکرار شود، زیرا بازتاب موفقیت این عملیات‌ها قوی تر خواهد بود، علاوه بر اینکه حجم ضربه امنیتی عملیات تونل آزادی اسرای فلسطین به یک افتخار ملی در کرانه باختری مبدل شده است.

البطش گفت: ساختار ملی مقاومت فلسطین در کرانه باختری در حال رشد است.

اخبار مرتبط

جهاد اسلامی: تا پایان اشغالگری به خون شهدا وفادار خواهیم ماند

رژیم صهیونیستی بهای جنایاتش را خواهد پرداخت

زیاد النخاله: تمام شهرهای رژیم صهیونیستی را هدف قرار می‌دهیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha