دانش‌آموزی که معلم ایثار شد

دانش‌آموزی که معلم ایثار شد

به گزارش سراج24، فرحناز قائدامینی ظهر امروز در آیین گرامیداشت شهید دانش‌آموز علی لندی گفت: برای تربیت چنین دانش‌آموز شایسته‌ای که ققنوس شد و به سمت آسمان پرواز کرد، تسلیت و تبریک عرض می‌کنم.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری افزود: علی لندی نه مانند ریزعلی فداکار تنها لباسش را بلکه بند بند وجودش را به آتش زد تا معنای ایثار و کمک را به ما نشان دهد قطعا نام علی لندی در کتا‌ب‌های ما درج خواهد شد و یاد او تا همیشه در قلب‌های ماست و الگوی نسل جدید و تمام دانش‌آموزان ایران می‌شود، چنین دانش‌آموزی تربیت شده نظام آموزشی جمهوری اسلامی است.

وی عنوان کرد: زمانی که پرونده علی لندی را مطالعه کردم از روحیات نوع‌دوستی و مهربانی او نسبت به همکلاسی‌هایش یاد شده بود لذا چنین شجاعتی از این دانش‌آموز بعید نبود و از تربیت چنین دانش‌آموزی لذت بردم.

قائدامینی خاطرنشان کرد: ما با سوختن قسمت کوچک دستمان درد وجودمان را می‌گیرد ولی علی لندی حاضر شد تمام وجودش را برای نجات مردم به آتش بسپرد.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: خیلی نگران این بودیم که این نسل که جنگ و انقلاب و دفاع مقدس را ندیده‌ مبادا از ارزش‌ها دور شود اما علی لندی درسی فراموش‌نشدنی به همه ما داد.

قائدامینی توضیح داد: علی دانش‌آموزی بود که معلم ایثار و گذشت و فداکاری در نسل جدید شد او نشان داد می‌شود زمینی بود ولی به آسمان پرواز کرد.

اخبار مرتبط

بازگشایی مدارس پرجمعیت روستایی از هفته آینده/آخرین جزئیات از بازگشایی مدرسه‌های کشور

داده‌های مالی بنیاد شهید به زودی در سامانه‌ای بارگذاری می‌شود/اولویت اصلی بنیاد شهید، مردمی‌سازی‌ است

تصویب قانون مشکلی از ایثارگران حل نمی‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha