جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان دولت آموزش ضمن خدمت محسوب می‌شود

 جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان دولت آموزش ضمن خدمت محسوب می‌شود

به گزارش سراج24، عاطفه زارعی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس توافقی که با مدیرکل مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری استانداری همدان به عمل آمد، جشنواره کتابخوانی رضوی به عنوان دوره آموزشی ضمن خدمت برای کارکنان ادارات دولتی استان منظور شد.

وی افزود: بر این اساس دوره آموزشی «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» با محوریت کتاب «چشمه‌های بهشت» و دوره آموزشی «سبک زندگی بر اساس آموزه‌های دینی» با محوریت کتاب «پرسش‌ها و پاسخ‌های دانشجویی(مهدویت)» هر یک به مدت هشت ساعت منظور می‌شود و کافی است تا کارکنان دستگاه‌های دولتی با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس samakpl.ir تا انتهای مهرماه ضمن دریافت منابع در مسابقه چهارگزینه‌ای مربوط به منابع فوق شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تصریح کرد: این جشنواره به صورت ملی برگزار می‌شود و منابع آزمون در سایت جشنواره به صورت PDF و فایل صوتی با نام‌های cheshme و porsesh در قسمت "دریافت منابع جشنواره رضوی" بارگزاری شده است.

وی ادامه داد: لازم است شرکت‌کنندگان دستگاه‌های اجرایی هنگام ثبت‌نام، پس از انتخاب استان و شهر، عنوان «کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان» را به عنوان سازمان مرجع انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

سرمایه‌گذاری 92 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سد خرمرود

پیشکسوتان دفاع مقدس در همدان تجلیل شدند

برگزاری پویش «اهدای خون ورزشکاران» در خراسان رضوی

0 نظر

ارسال نظر

capcha