رزمندگان دوران دفاع مقدس در برابر کرونای استکبار ایستادند

 رزمندگان دوران دفاع مقدس در برابر کرونای استکبار ایستادند

به گزارش سراج24، علیرضا زندیان در مراسم آغاز سال تحصیلی که در مدرسه دخترانه اندیشه بیجار برگزار شد با تبریک آغاز سال تحصیل و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رزمندگان ما در برابر کرونای استکبار ایستادگی کردند تا انقلاب اسلامی ایران به دست دشمنان نیفتد.

وی گفت: طی مدت زمانی که ویروس کرونا جهان را در برگرفته است کادر بهداشت و‌آموزش و پرورش کارشان تعطیل نشده و همچنان در این شرایط پای کار هستند و‌این‌ نیز نوعی ایثار ‌جهاد است.

وی  با بیان اینکه هشت سال جنگ تحمیلی و مقاومت‌ها و‌ ایثار رزمندگان از خاطرات پاک ‌نخواهد شد گفت: دفاع مقدس موجب اثبات حقانیت ملت ایران به جهانیان شد.

وی در ادامه همت جهادی رئیس جمهور و قوه مقننه برای انجام واکسیناسیون دانش آموزان و تمامی اقشار جامعه را ستودنی دانست و افزود: امید است دانش آموزان سال تحصیلی جدید را در فضای آموزشی بدون استرس به تحصیل بپردازند.

زندیان عنوان کرد: وزیر آموزش و پرورش  باید فردی با روحیات جهادی باشد تا بتواند این سازمان وزین را اداره و به مشکلات معلمان نیز رسیدگی کند.

فرماندار بیجار نیز در این مراسم با تبریک سال نو و همچنین تبریک هفته دفاع مقدس عنوان کرد: امروز حرف اول و‌ همچنین ملاک قدرت در جهان را کشوری در دست دارد که مردمان آن به سلاح علم مسلح باشند. 

به گفته علی‌اکبر ورمقانی؛ تقارن آغاز سال تحصیل  و هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و ایثار رزمندگان است که دانش آموزان باید این رشادت ها را سرلوحه زندگی و تحصیل خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه ایثار ، فداکاری و گذشت  و اخلاص در عمل از خصوصیات بارز رزمندگان دردفاع مقدس  است گفت: رزمندگان با کمترین امکانات توانستند در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کند و آن ها را شکست دهد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha