شهید فرج الله سلگى: مبارزه با طاغوت را تا رفع نهایی جهان ادامه دهید

 شهید فرج الله سلگى: مبارزه با طاغوت را تا رفع نهایی جهان ادامه دهید

به گزارش سراج24، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید فرج الله سلگى:

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر رسول خدا که چگونه زیستن را به ما آموخت و سلام و درود بر فرزندش حسین (ع ) که چگونه مردن را به ما آموخت و درود بر رهبر عظیم انقلاب این امیدبخش قلوب مسلمین و این قلب تپنده ملل مظلوم جهان، ن خمینى کبیر و سلام بر شما امت حزب الله و غیور و همیشه در صحنه ایران.

خدایا تو را شکر مى‌گویم که دریچه‌اى پر از افتخار به نام جهاد را به روى ما باز کردی، خداى بزرگ تو را شکر مى‌گویم که راه شهادت را برای ما گشودى تا از دنیاى خاکى به سوى آسمان تو بیاییم.

عزیزانم بالاخره باید رفت و مرگ خواهد آمد و هیچ کس در این دنیا ماندنى نیست این  وضعیت طلائى را نباید از دست داد و باید از این جبهه و جهاد استفاده کامل را کرد.

 آگاه باشید که شهید شاهد است و حی و  حاضر و در همه زمانها، مکانها، عصرها و برای همه نسلها زنده بوده ما را نظاره می‌کند.

شهید با خون خود خط سرخى بر روى مستکبران می‌کشد و با آن نگاه‌هاى ربانى که در لحظه شهادت دارد ارزش‌هاى گمشده و فراموش شده انسانى  و الهى را زنده مى‌کند مگر نشنیده اید که حسین(ع ) آموزگار بزرگ شهادت با خون خود آزادگى و مختار بودن و عاشق بودن و الهى بودن انسان را مهر کرد و به همه تاریخ درس داد و قلب تاریخ را فتح کرد و شمع تاریخ شد و سوخت و شکافنده بین تاریکى و نور شد آن هم در زمانى که همه طاغوتیان و جباران که دستشان به خون مستضعفان آلوده بود و کمر به نابودى اسلام بسته بودند.

من نیز بنا به مسئولیت شرعى‌ام وظیفه خود دانستم که در این نبرد شرکت کنم و در این راه هم پیروزى و هم شهادت هر دو رستگارى است ولی چه بهتر شهید شوم.

برادران وخواهران امروز روزى است که بر همه شما حجت تمام شده و هیچ عذرى ندارید اگر کوتاهى کنید به روسیاهى ابدى گرفتار خواهید شد این زندگى زودگذر دنیا ارزشى ندارد که بواسطه آن زندگى ابدى آخرت را خراب کنید.   تاکید مى‌کنم اگر مى‌خواهید رستگار باشید به ولایت فقیه و اطاعت از او  معتقد باشید و بدانید خط ولایت فقیه  در این زمان خط على در عید غدیر خم است و خط‌هاى دیگر همه انحرافی است.

مادرم مرا حلال کن و شکیبا باشد و تو  پدرم نیز مرا حلال کن و از خطاهای من بگذر.

همسرم مرا حلال کن و مثل کوه استوار باش و زینب گونه عمل کن و صبر  پیشه کن.

ای مردم حزب الله نکند امام را تنها بگذارید و مبارزه با طاغوت را تا رفع فتنه نهایی در جهان ادامه دهید و در همه حال پشتیبان امام و ولایت فقیه باشید و امام را دعا کنید و  هدف خود را  فقط خدا قرار دهید. در راه پیشبرد اهداف اسلامى قدم بردارید ان شا الله که در این راه موفق باشید.

اخبار مرتبط

شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

تشییع پیکر ۳ شهید مدافع وطن بر شانه‌ دیار کریمان

احداث پارک شهید محبعلی فارسی در زاهدان +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha