اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

 اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در گردهمایی مسئولین امور مساجد در شهرستان‌های استان مرکزی اظهار کرد: تحریف و فراموشی در موضوع فرهنگ دفاع مقدس یک مسئله جدی و مهم است که باید با استفاده از روش‌های علمی و نوین توطئه‌های دشمنان در جنگ تحریف خنثی کرد.

وی افزود: حضور روحانیت در جنگ تحمیلی موجب هویت‌بخشی به دفاع مقدس ملت ایران شد و روحانیت علاوه بر رسالت‌های تبیینی، تبلیغی و ترویج اسلام ناب محمدی و نقش آفرینی در امورات رزمی و دفاعی بر افزایش و تقویت معنویت و بصیرت در دفاع مقدس بسیار اثرگذار بودند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه پیروزی‌ها و نقش آفرینی‌های جبهه مقاومت در منطقه برگرفته از الگو و تجربیات دفاع مقدس است و این درس بسیار مهمی است که باید از این نسخه شفابخش در سایر امورات و بخش‌های کشور نیز عملیاتی شود، بیان داشت: اخلاص رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی سبب پیروزی‌های بزرگ و حماسه‌های ماندگار شد و امروز با به کارگیری شاخصه‌ها و مولفه‌های دفاع مقدس قطعا می‌توانیم پیروزی‌های بزرگ را به دست آوریم.

عبدی گفت: اعتماد به قدرت خداوند و نصرت‌های الهی نقطه برجسته دفاع مقدس است که رزمندگان با تکیه بر معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی حماسه‌های ماندگاری خلق کردند.

وی خاطرنشان کرد: روحانیت معظم در طول ۴۲ سال گذشته در نظام اسلامی منشا خیرات و برکات فراوانی بوده و روحانیت همواره در عرصه‌های دینی،علمی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و درمان و سازندگی پیشگام بوده و تلاش‌ها و نقش آفرینی‌های آن با قوت ادامه خواهد داشت.

به گفته وی جامعه امروز نیازمند تزریق روحیه خودباوری، ایجاد امید و نشاط اجتماعی است که مساجد نقش مهمی در این راستا دارند و لذا امروز مسجد محوری رویکرد کلیه برنامه‌های سپاه و بسیج است، مساجد پایه‌های اصلی موفقیت‌ها در نظام اسلامی است و لذا امروز باید کارکردهای مساجد احیا و تقویت شوند و همه ارکان مسجد و دستگاه‌های متولی باید در این راستا نقش آفرین باشند.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: ولایت فقیه خیمه انقلاب اسلامی است و آن چیزی که توانسته تمام راهبردهای دشمنان را در طول ۴۲ ساله انقلاب با شکست جدی مواجه کند هدایت‌های امامین انقلاب اسلامی است و امروز کشور از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیاری در کشور وجود دارد که مدیریت انقلابی و روحیه جهادی و به کارگیری توانمندی‌ها می‌تواند موفقیت های بزرگی را حاصل کند.

عبدی بیان گرد: اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا و حل مشکلات معیشتی مردم است و امروز همه ارکان کشور باید دولت مردمی و انقلابی سیزدهم را برای انجام ماموریت ها یاری دهند.

اخبار مرتبط

ماموریت بسیج مجاهدت در راه خدا و خدمت به مردم است

راهبردهای دشمنان در مقابل ایران شکست خورده است

چگونه بیماری‌های قلبی – عروقی را خطرسنجی کنیم؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha