کمک مومنانه‌ی 17 میلیارد تومانی برای تامین جهیزیه و لوازم‌التحریر

 کمک مومنانه‌ی 17 میلیارد تومانی برای تامین جهیزیه و لوازم‌التحریر

به گزارش سراج24، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس آئین سراسری نهضت کمک‌های مومنانه با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و دیگر مسؤولین استانی با توزیع و اهدای ده هزار بسته‌ معیشتی و حمایتی، پنج هزار بسته کمک آموزشی و نوشت‌افزار و نیز ۲۰۰ سری جهیزیه با همت و احسان سپاه کربلا و سازمان بسیج سازندگی و همچنین با مشارکت همدلانه نهادهای مردمی، دستگاه‌های اجرایی و خیرین در قدمگاه شهدای مدافع حرم استان، لشگر ویژه عملیاتی ۲۵ کربلا برگزار شد.

سردار سیاوس مسلمی در این آیین اظهار کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس با کمک خیرین، نهادها و ارگان‌های هم‌افزا در استان مازندران شاهد توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی به اعتبار ۵ میلیارد تومان بوده‌ایم.


وی افزود: در این مرحله از کمک‌های مومنانه هزینه‌هایی صرف شده برای ۲۰۰ سری جهیزیه ۸ میلیارد تومان است.

فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: به مناسبت بازگشایی مدارس کار ویژه توسط همکاران ما در بسیج سازندگی استان مازندران شکل گرفته که جمع آوری ۵ هزار نوشت افزار با کمک خیرین و نهادهای متولی را در پی داشته و اعتباری در حدود ۳/۵ میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است.

سردار مسلمی با بیان اینکه جمع آنچه که امروز در حال توزیع هستیم حدود ۱۷ میلیارد تومان اعتبار کمک‌هایی است که به دست نیازمندان خواهد رسید، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۱۱۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی داشتیم که ۳میلیارد آن ویژه بیماران و نیازمندان در حوزه کرونایی بوده که در قالب‌های مختلف تحت عنوان بسته‌های معیشتی بحث کمک هزینه برای درمان و همچنین بحث‌هایی در حوزه اجاره مغازه‌ها بوده است.

وی ادامه داد: طرح کمک مومنانه در طول سال به مناسبت‌های مختلف ادامه خواهد داشت برای هفته بسیج نیز این طرح ادامه دارد که بتوانیم یک هم‌افزایی را در سطح استان داشته باشیم.

فرمانده سپاه کربلا گفت: به واسطه اینکه قرار گاه امام حسن مجتبی را داریم که در راس این قرارگاه نماینده ولی فقیه حضور دارد یک هم‌گرایی بسیار خوبی در نهادهای متولی در حوزه کمک به نیازمندان حاصل شده و امیدواریم که بتوانیم کمک بسیار خوبی را در آن ایام نیز انجام دهیم.

اخبار مرتبط

اهداء ۵۰۰سری جهیزیه به زوجین تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان

۲۵۰ فقره جهیزیه میان نوعروسان مددجوی بوشهری توزیع شد

اهدای ۲۱۰ فقره جهیزیه به نوعروسان کردستانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha