برای حل مشکلات کشور از دفاع مقدس الگوگیری کنیم

 برای حل مشکلات کشور از دفاع مقدس الگوگیری کنیم

به گزارش سراج24، هدایت‌الله جمالی‌پور، استاندار قزوین اظهار کرد: بزرگداشت و تکریم ایثارگران نباید محدود به هفتهٔ دفاع مقدس باشد و در تمام ایام باید این عزیزان مورد تقدیر و تکریم واقع شوند.

وی با اشاره به این‌که هفتهٔ دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی تبدیل شده است، افزود: بزرگداشت هفتهٔ دفاع مقدس، تجلیل و تکریم از جنگ نیست، بلکه آن‌چه از آن یاد می‌کنیم حماسه‌آفرینی در برابر دشمنی است که با تمام توان در پی تجاوز به این خاک بود.

استاندار قزوین با بیان این‌که حراست از خاک و ناموس در برابر دشمن زمینه‌ساز غرور ملی ایرانیان شد، عنوان کرد: الگوگیری از دفاع مقدس برای حل مشکلات امروز کشور یک امر ضروری است.

وی تأکید کرد: دفاع مقدس مملو از ارزش‌هایی است که جامعهٔ امروز به آن نیاز دارد و با پاسداشت و استفاده از این ارزش‌ها می‌توانیم شاهد ایجاد تحولات بزرگ و مثبت در جامعه باشیم.

جمالی‌پور موفقیت کشور را در گرو ادامهٔ راه شهیدان و ایثارگران در دفاع مقدس دانست و بیان کرد: این هفته بهترین فرصت برای بازنگری و بازاندیشی در فرهنگ غنی دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: همه باید خود را در برابر فرهنگ دفاع مقدس مسؤول دانسته و به‌دنبال انتقال آن به نسل آینده و پاسداری و صیانت از آن باشیم.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: بداخلاقی‌های امروز موجود در جامعه از فرهنگ دفاع مقدس دور است و در فرهنگ غنی دفاع مقدس چیزی جز وحدت، همدلی، ولایت‌مداری و تلاش برای پیشرفت نمی‌دیدیم.

وی در پایان یادآور شد: حرکت رو به جلو در کشور نیازمند همراهی همگانی و وحدت در بین آحاد ملت است و این چیزی است که در دوران دفاع مقدس همگان شاهد ظهور و بروز آن بودیم.

اخبار مرتبط

استاندار کرمان: ۲۰هزار نفر در منطقه جازموریان در محاصره سیلاب قرار دارند

رهاسازی آب از بند کمال خان تا تامین کامل حقابه هیرمند ادامه دارد

مردمی‌بودن و امیدآفرینی محور برنامه‌های دهه فجر باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha