هشت سال دفاع مقدس، سند افتخار ایران اسلامی است

 هشت سال دفاع مقدس، سند افتخار ایران اسلامی است

به گزارش سراج24، سرهنگ جهانبخش عطایی، در حاشیه مراسم تجلیل از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس شهرستان خلخال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل، اظهار کرد: هدف از این تجلیل در هفته دفاع مقدس از ایثارگران وجانبازان و رزمندگان، نهادینه‌سازی فرهنگ قدرشناسی از رزمندگان و مدافعان وطن بوده است.

وی افزود: تعدادی از جانبازان و رزمندگانی که در هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند به فیض شهادت نائل گشته و در کنار ما نیستند و این برنامه‌ها بهانه‌ای است تا آیندگان نیز در کنار ما متوجه ایثار چنین قشری از جامعه باشند که در روزهای سخت کشور در کنار ملت ماندند و جان خود را فدا کردند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در ویژه برنامه‌ای با حضور مسؤولان شهرستان خلخال، پیشکسوتان ایثار و شهادت و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس وخانواده معظم شهدا، رزمندگان جانبازان هشت سال دفاع مقدس تجلیل شدند.

در این مراسم از سوی بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان خلخال و سپاه شهرستان خلخال از جانبازان هفتاد درصد آقایان حاج جمشید صادقی، حاج فریدون ابراهیمی و پدر معزز شهید سید فراهم اسدی و حاج اسکندر اسدی که از رزمندگان وجانبازن هشت سال دفاع مقدس بود با اهدا لوح تجلیل شد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

برپایی نهضت مومنانه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha