آیت‌الله رئیسی: دشمن با رسانه و جاهلیت مدرن نداشته‌هایش را مخفی می‌کند

 آیت‌الله رئیسی: دشمن با رسانه و جاهلیت مدرن نداشته‌هایش را مخفی می‌کند

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در ارتباط ویدیو کنفرانسی در مراسم تجلیل و تکریم سراسری یک‌میلیون پیشکسوت دفاع در سالن شهدای ناجای رشت با بیان اینکه یادآوری فداکاری دوران دفاع مقدس منجر به عدم گمراهی مردم در جامعه می‌شود، اظهار کرد: فرماندهان دوران دفاع مقدس همگی جوانان ۲۰ الی ۲۵ ساله بودند که با جان‌فشانی‌های خود باعث ماندگاری آن دوران شده و به الگویی برای تمامی جهانیان مبدل شدند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به وصیت‌نامه شهدا در جمهوری اسلامی گفت: یاد، نام، هدف و وصیت‌نامه شهدا باید در هر جا و مکانی برای جوانان مثل جدید بازگو شود زیرا انجام این کار جوانان را از گمراهی مبرا و تمامی فتنه‌های استکبار را از خنثی می‌کند.

رئیس‌جمهور  یکی از اهداف تجلیل از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس را یادآوری واقعه عاشورا دانست و بیان کرد: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا یادگاران دوران دفاع مقدس بوده و باید همواره گرامی نگه‌داشته شوند زیرا یادآوری آن دوران به جوانان نشان می‌دهد که واقعه عاشورا ادامه‌دار است.

رئیسی با اشاره به نقش ولایت‌فقیه در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: جانشینی از جانب حجت خدا به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی قدسیت می‌بخشد به این منظور تمامی مسؤولان و نیروهای نظامی خدمت به جمهوری اسلامی و ولی‌فقیه را وظیفه شرعی، ذاتی و قلبی خود می‌داند.

وی، یکی از تأکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری را تطبیق تمامی قانون‌ها با قرآن و شرع دانست و تصریح کرد: تمامی اقدامات، حکم و قانون در جمهوری اسلامی باید بر اساس شرع و قرآن باشد به این دلیل شورای نگهبان در ایران تأسیس شده است.

رئیس‌جمهور  با بیان اینکه جنگ و جاهلیت امروز در جهان جاهلیت مدرن و جنگ نرم است، گفت: استکبار با استفاده از قدرت رسانه و جاهلیت مدرن در تلاش برای کوچک جلوه دادن تمامی ندا شته‌های خود است لذا تنها راه مبارزه با جاهلیت عظیم زنده نگه‌داشتن یاد شهدا است.

اخبار مرتبط

پرهیز از اتخاذ تصمیمات و اقدامات تورم‌زا رویکرد اساسی دولت است

فلاحت‌پیشه: سفر نخست‌وزیر عراق به ایران بخشی از چالش‌های سیاسی و امنیتی را حل می‌کند

پیشرفت دولت بدون آمریکا و برجام / پشیمانی ۹۰ درصد بازداشت‌شدگان

0 نظر

ارسال نظر

capcha