برنامه‌های هفته دفاع مقدس در متروی تهران

برنامه‌های هفته دفاع مقدس در متروی تهران

به گزارش سراج24، مجتبی تقوی نژاد، درباره انجام واکسیناسیون عمومی در شهر زیرزمینی اظهارداشت: آمادگی لازم در این زمینه وجود دارد و این موضوع به ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت اعلام شده است.

وی گفت: درصورت اعلام نیاز در این زمینه ما اقدامات لازم را جهت فراهم کردن زیرساخت‌ها انجام خواهیم داد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران ادامه داد: همچنین به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و با هدف گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس برنامه‌های فرهنگی و هنری در متروی تهران اجرا می‌شود.

وی در تشریح این برنامه‌ها افزود: به منظور ایجاد فضای بصری مناسب کلیه ایستگاه‌ها و قطارهای مترو با کتیبه‌های فرهنگی روایت عاشقی شامل تصاویر رزمندگان اسلام و بخشی از وصیت‌نامه شهدای گرانقدر فضاسازی می‌شود. هم‌چنین گذرگاه‌های فرهنگی مترو مسافران شهر زیرزمینی را به تماشای نمایشگاه‌های عکس و پوستر گنج و جنگ، صحیفه و نیز ایستاده در باد با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس دعوت می‌کند.  

تقوی‌نژاد در ادامه گفت: با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و با حضور گروه‌های هنری نمایش محیطی راویان مقاومت با موضوع دفاع مقدس از ۳۱ شهریور الی ۶ مهر در ایوان انتظار میدان حضرت ولی‌عصر(عج) اجرا می‌شود.

 معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اشاره به تولیدات سمعی و بصری و نیز فضای مجازی تصریح کرد: برنامه‌های تولید شده در قالب موشن گرافی با عناوین کجایند مردان بی‌ادعا، نقش زنان در دفاع مقدس، ما قوی هستیم و ارتش قهرمان به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از طریق نمایشگرهای ایستگاه‌های مترو و هم‌چنین ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در قالب پادکست رادیویی در همه ایستگاه‌های متروی تهران پخش می‌شود. در بخش فضای مجازی و از طریق صفحه معاونت فرهنگی مترو نیز محتوای روزانه به موضوع هفته دفاع مقدس در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

بهبود حمل و نقل عمومی پایتخت یک روزه محقق نمی شود

ورود اتوبوس‌های جدید به پایتخت از خرداد

امیدواری به بازشدن قفل خرید ۶۳۰ واگن متروی پایتخت در سال۱۴۰۱

0 نظر

ارسال نظر

capcha