فرهنگ دفاع مقدس هنرمندانه تبیین شود

 فرهنگ دفاع مقدس هنرمندانه تبیین شود

به گزارش سراج24، مهران مرادی ظهر امروز در جلسه قرارگاه فرهنگی رسانه‌ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد گفت: تقارن اربعین حسینی با هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای تبیین پیوند این رویدادها و الگوگیری رزمندگان اسلام از شهدای کربلاست.

جانشین فرماندهی سپاه قمربنیهاشم(ع) افزود: روحیه شهادتطلبی رزمندگان الگوگرفته از شهدای کربلا بود، که توانستند سرفرازانه از هشت سال جنگ تحمیلی بیرون بیایند.

وی ادامه داد: پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بدون تکیه بر نیروی انسانی سازماندهی شده و تجهیزات بروز نظامی بود، که مرهون اتکال به قدرت لایزال الهی و معنویت رزمندگان است.

مرادی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت رزمندگانی است که برای اولین بار نگذاشتند حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی جدا شود، اظهار کرد: در تمام جنگ‌های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، بخش‌های مهمی از ایران اسلامی جدا شده و آخرین بخش هم شهر فیروزه در ساحل دریای خزر بوده که در دوران پهلوی از کشور جدا و ضمیlه شوروی سابق شد.

وی با تأکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اجرای برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تلاش‌های مدافعان سلامت را قدردانست و گفت: فرهنگ دفاع مقدس باید به صورت هنرمندانه رسانه‌ای شود زیرا بهترین راهکار برای مقابله با تحریف تاریخ جنگ، بیان واقعیت‌های این دوران ارزشمند به صورت هنرمندانه و جذاب است.

جانشین فرمانده سپاه استان ادامه داد: ارزش‌های ملی، دینی و اسلامی باید در جامعه ترویج شود و رسانه‌ها نقش مهمی در این راستا دارند.

یادآوری می‌شود، در این جلسه مقرر شد برنامه طرح ارتقای یافته سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا، کمک به کادر بهداشت و سلامت و تسریع در امر واکسیناسیون گروه‌های هدف، پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه و بسیج و خدمت به محرومان، تشریح نقش رزمندگان تیپ قمربنی‌هاشم( ع) و مردم استان در عملیات غرورآفرین والفجر8، دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و ... بصورت ویژه رسانه‌ای شود.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

برپایی نهضت مومنانه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha