خروج آمریکایی‌ها از منطقه، انتقام خون حاج قاسم بود

خروج آمریکایی‌ها از منطقه، انتقام خون حاج قاسم بود

به گزارش سراج24؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در مراسم یادواره شهید «کیامرز ایزدی» و شهدای والامقام روستای لای‌بید استان اصفهان با درود بر روح بلند و ملکوتی امام(ره) ارواح مطهر شهیدان دفاع مقدس، مدافع حرم و شهدای عرصه نظم و امنیت و آرزوی سلامتی برای خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان و به ویژه برای مقام معظم رهبری و تسلیت ایام ماه صفر اظهار داشت: امروز خیلی خوشحالم که در آستانه اربعین حسینی توفیق حضور در این یادواره را پیدا کردم، هر چند که معتقدم خود شهدا عنایت کردند و اجازه دادند تا ما در این مراسم شرکت کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه شهدا نیازی به این مراسم‌ها ندارند و ما هستیم که به این یادواره‌ها نیاز داریم، افزود: امروز مسؤولان کشور و همه مردان و زنان غیور و همه ما نیاز داریم که در این مراسم‌ها شرکت کرده و زندگی پر افتخار این عزیزان را مرور کنیم و ببینیم که چه اتفاقاتی در دهه ۶۰ رخ داد و امام خمینی(ره) با قلوب جوانان کشور چه کرد که در جبهه‌ها حضور یافته و جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

هیچ دورانی به اندازه دوران دفاع مقدس باعث افتخار کشور نیست

وی با اشاره به سن پایین شهدای دوران دفاع مقدس، گفت: به جرأت می‌توانم بگویم که دوران دفاع مقدس پر افتخارترین دوران کشور ما از صد‌ها سال پیش به این طرف بود، چون هیچ دورانی به اندازه دوران دفاع مقدس باعث افتخار کشور ما نیست.

اشتری بیان کرد: اگر ما در دفاع مقدس پیروز شدیم، به خاطر این بود که جوانان در آن دوران به میدان آمدند و به نائب امام زمان(عج) خود لبیک گفتند و فقط برای رضای خدا در برابر دشمنی که با تمام قوا و تجهیزات در مقابل ما بود و تمام دنیا از آن حمایت می‌کرد، ایستادند.

فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: مسلماً آن چیزی که باعث شد ملت ایران در دفاع مقدس پیروز شود، اخلاص و تبعیت محض از امام خمینی(ره) بود و از بین این شهدا، شهید کیامرز ایزدی هم واقعاً یک الگو بود.

وی اخلاص، سراپا گوش به فرمان امام بودن، صبوری، شاکر بودن، داشتن روحیه ایثارگری، جهاد، شهادت‌طلبی و بصیرت را از ویژگی‌های بارز این شهید برشمرد و عنوان کرد: امروز جوانان عزیز باید بدانند که نسل‌های گذشته چه کردند و باید کاری کنیم که شهدا الگوی نسل جدید شوند.

تجربه ثابت کرده که هر کجا به شهدا تأسی کردیم، موفق شدیم

اشتری الگوسازی زندگی شهدا برای جوانان جامعه را مهم‌ترین اقدام در گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: تجربه ثابت کرده که هر کجا به شهدا تأسی کردیم، موفق شدیم، امروز در کشور‌هایی نظیر لبنان، فلسطین و یمن و دیگر کشور‌های غیرمسلمان و هر کجا که بخواهند مقابل ظالمان بایستند به شهدای ما تأسی کردند و موفق شدند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز کشور ما در اوج اقتدار قرار دارد، افزود: کشوری که در ابتدای دوران دفاع مقدس حتی یک سیم خاردار نداشت، امروز به موفقیت‌های بزرگ در توان دفاعی و در حوزه‌های علمی، بهداشتی و درمانی دست پیدا کرده است.

وی ادامه داد: درست است که یک سری مشکلات اقتصادی در کشور داریم و امیدواریم این مشکلات با دست دولت مردمی حل شود و حل هم خواهد شد، اما امروز در حوزه بین‌الملل ما در اوج اقتدار هستیم و می‌بینیم که همان‌طور که مقام معظم رهبری انتقام بزرگ خون حاج قاسم سلیمانی را خروج آمریکایی‌ها از منطقه اعلام کردند، امروز آن‌ها از عراق و افغانستان با افتضاح خارج شدند و از کل منطقه هم خارج خواهند شد.

تولید واکسن بزرگترین پیشرفت کشور در حوزه درمانی است

اشتری تولید واکسن را بزرگترین پیشرفت کشور در حوزه درمانی دانست و گفت: جوانان این مرز و بوم با روحیه جهادی و تأسی به شهدا به تولید واکسن دست یافتند، امروز دشمنان آنقدر در رسانه‌ها فضاسازی می‌کنند تا مردم ما کار‌های بزرگی که در کشور می‌شود را فراموش کنند.

فرمانده نیروی انتظامی تأسی به شهدا را بهترین راه ایمنی جامعه در برابر آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و بیان کرد: امروز اگر می‌خواهیم جامعه ما آسیب نبیند و در مقابل آسیب‌ها ایمن باشد، باید به شهدا تأسی کرده و راه آن‌ها را ادامه دهیم.

اخبار مرتبط

اقدامات ناجا نویدبخش پلیس تراز انقلاب اسلامی است

بیشترین نیروهایی که در حوادث به یاری مردم شتافتند، نیروهای مسلح بودند

سردار اشتری به حادثه تیراندازی در بندر امام خمینی واکنش نشان داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha