آغاز توزیع ۱۰ هزار بسته لوازم‌تحریر ایرانی-اسلامی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان

آغاز توزیع ۱۰ هزار بسته لوازم‌تحریر ایرانی-اسلامی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان

به گزارش سراج24، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان در حاشیه مراسم توزیع بسته‌های کمک‌آموزشی به دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان خوزستان درجمع خبرنگاران اظهار کرد: از اقدامات بسیار پسندیده‌ای که سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور دنبال کرده‌اند، اهدای بسته لوازم‌التحریر و ملزومات تحصیل دانش‌آموزان است.

وی افزود: امروز ما در استان خوزستان با همین محوریت ۱۰ هزار بسته لوازم‌التحریر تهیه کرده‌ایم که به امیدخدا تا هفته دفاع مقدس و یا آغاز سال تحصیلی این امر ادامه پیدا خواهد کرد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در ادامه تاکید کرد: در این برنامه یکی از اولویت‌های قابل توجه، استفاده از لوازم‌التحریر ساخت داخل است که این موضوع کمک شایانی به چرخه تولید کشور خواهد داشت. دانش آموزانی که استطاعت مالی دارند نیز می‌توانند به هموطنان خود در این پویش ملی کمک کنند.

شاهوارپور با قدرانی از رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور عنوان کرد: از خیرین عزیز کشور نیز درخواست داریم که به این پویش ملی بپیوندند تا هیچ دانش‌آموزی به خاطر نداشتن لوازم‌التحریر از تحصیل بازنماند‌ و با امید و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مدرسه بروند.

سردار شاهوارپور خاطرنشان کرد: سازمان دانش‌آموزی کشور با کمک تشکل‌ها، مدیران مدارس و معلمین عزیز در صدد تامین و توزیع ۳۵۰ هزار بسته لوازم‌التحریر ایرانی اسلامی در بین دانش‌آموزان نیازمند و کمتر برخوردار کشور است.

اجرای پویش با رمز لبیک یا خامنه‌ای

مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور در ادامه عنوان کرد: امروز شاهد توزیع ۱۰ هزار بسته لوازم‌التحریر در بین مناطق محروم و کمتربرخوردار استان خوزستان هستیم، افتتاحیه این برنامه با محوریت استان خوزستان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج دانش‌آموزی این استان با رمز لبیک یا خامنه‌ای بود.

باستان اضافه کرد: دانش‌آموزان خیر نیز در تلاش هستند علاوه بر تامین لوازم‌التحریر به تهیه لوازم کمک تحصیلی مانند گوشی هوشمند و رایانک با حفظ حرمت دانش‌آموزان نیازمند اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تامین نوشت‌افزار ایرانی اسلامی با تصاویر متناسب ارزش‌های انقلاب اسلامی، توزیع با حفظ حرمت نیازمندان، هم‌افزایی بین تشکل‌ها در اجرای این پویش، شناسایی نیازمندان قبل از توزیع به کمک مدیران مدارس و بسیج دانش‌آموزی از اهداف اصلی اجرای پویش ملی است.

اخبار مرتبط

توزیع 24 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان محروم استان اصفهان

گروه جهادی شهید تقوی؛ سنگر خدمت دانش‌آموزان سوق

موکب‌داران استان بوشهر ۳۱۳ تبلت به دانش‌آموزان دادند

0 نظر

ارسال نظر

capcha