دیشب شب اول قبر «پیرغلام غریب» بود

دیشب شب اول قبر «پیرغلام غریب» بود

به گزارش سراج24، با حضور خانواده مرحوم میرزا ابراهیم ملکی که شب گذشته به مشهد مقدس رسیدند و صبح امروز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه برسر مزار او حاضر شدند، مشخص شد این پیرغلام آستان سیدالشهدا روز گذشته به خاک سپرده شده است.

براساس اطلاعات رسیده از سوی خانواده‌اش، این مرحوم ۴ شهریورماه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از دنیا رفته است و مسئولین به دنبال خانواده‌اش بودند و در این مدت هم خانواده بی‌اطلاع از بیماری و درگذشت او بودند. در نهایت روز گذشته با رسانه‌ای شدن خبر درگذشتش از این اتفاق خبردار می‌شوند.


برگه مسئولین قبرستان بهشت رضوان برای هماهنگی سنگ قبر

جواز دفن این پیرغلام ۱۷ شهریورماه صادر شده است، اما بازهم پیکر او را برای یافتن خانواده‌اش تا روز گذشته هم نگه داشته بودند و بعد از آن که خبری نمی‌شود، پیکر او را غریبانه و بدون حضور خانواده دفن می‌کنند.

در اطلاعیه صادر شده روز گذشته خانواده این مرحوم با گلایه از مسئولین آسایشگاه آورده بودند که خانه سالمندان هیچ اطلاع‌رسانی به آنان نکرده بود و اجازه ملاقات و تماس هم به آنان نمی‌داده است.


جواز دفن صادر شده در تاریخ ۱۷ شهریور برای میرزا ابراهیم ملکی

میرزا ابراهیم ملکی برای خود مزاری در قطعه ۷۰ بهشت زهرا خریداری کرده بود که در پی این ناهماهنگی در قبرستان بهشت رضوان مشهد به خاک سپرده شد.

نشانی مزار او بلوک ۳، ردیف ۶، قبر ۲ در قبرستان بهشت رضوان مشهد است. نثارش فاتحه‌ای بخوانید.

اخبار مرتبط

مراسم تشییع و خاکسپاری استاد فاطمی نیا در قم برگزار شد

اعلام جزئیات مراسم تشییع آیت الله العظمی علوی گرگانی(ره)

شهرستان دورود در ایام فاطمیه میزبان ۲ شهید گمنام می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha