بازتاب مأموریت موفق کشتی ایرانی در رسانه‌های صهیونیستی:

نصرالله وعده خود را عملی کرد

نصرالله وعده خود را عملی کرد

به گزارش سراج24؛ به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیستی بلافاصله بعد از پایان سخنرانی شب گذشته سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان و به‌ویژه بخش مربوط به کشتی‌های حامل سوخت ایران که محموله خود را از طریق سوریه به لبنان منتقل می‌کنند و موفقیت حزب‌الله در محافظت از کشتی اول را بازتاب و مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

در همین راستا وب‌سایت عبری‌زبان «والا» و روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت بخش‌هایی از این سخنان سیدحسن نصرالله را منتشر کردند.

«روعی قیس» کارشناس امور عربی در شبکه «کان» رژیم صهیونیستی اظهار داشت: در سایه بحران سوریه و بحران اقتصادی لبنان نصرالله طی هفته‌های اخیر به لبنانی‌ها وعده داد که کشتی‌های حامل سوخت از سمت ایران به لبنان می‌آیند و امشب (دوشنبه) تأکید کرد که نخستین نفتکش ایرانی به مقصد رسیده است.

وی تصریح کرد: با این کار نصرالله وعده خود را عملی کرد.

این کارشناس صهیونیست ادامه داد: نصرالله گفت که "این سوخت پنج‌شنبه به لبنان می‌رسد و قول می‌دهیم که اولین کشتی آخرین کشتی نخواهد بود".

وی همچنین تأکید کرد: حزب‌الله با وجود تهدیدهای اسرائیل در محافظت از کشتی اول موفق شد.

شب گذشته دبیرکل حزب‌الله از ورود اولین کشتی حامل سوخت ایران به بندر بانیاس سوریه خبر داد و افزود: امروز بارگیری محموله‌های این کشتی به پایان می‌رسد.

وی گفت: به‌دلیل اینکه برخی از طرف‌ها در تنگنا قرار نگیرند، حزب‌الله تصمیم گرفت که نفتکش را به سوریه بفرستد.

سید حسن نصرالله اضافه کرد: سوریه حرکت کشتی در بندر بانیاس را تسهیل کرد تا محموله تخلیه و بعد از آن به مرز لبنان منتقل شود و در این مسیر، امنیت تانکرهای نفت را تأمین کرد.

سید حسن نصرالله گفت: محموله کشتی اول، پنجشنبه این هفته وارد البقاع (در لبنان) خواهد شد و در مخازن مشخص‌شده در بعلبک انبار خواهد شد.

اخبار مرتبط

قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد

۱۰۰ هزار نیروی آموزش دیده برای دفاع از لبنان داریم/ جنگ اصلی ما با اشغالگران صهیونیست است

تحلیلگر لبنانی: لبنانی‌ها سید حسن نصرالله را ناجی خود می‌دانند

0 نظر

ارسال نظر

capcha