کشته‌شدن ۲ صهیونیست در سقوط هواپیمای شخصی در یونان

 کشته‌شدن ۲ صهیونیست در سقوط هواپیمای شخصی در یونان

به گزارش سراج24، رسانه‌های صهیونیستی بامداد سه‌شنبه از سقوط یک فروند هواپیمای شخصی تک‌موتوره در یونان همراه با دو سرنشین اسرائیلی خبر دادند.

گفته می‌شود در این سانحه هوایی مشکوک، که اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده، یک زن و یک مرد که سرنشینان آن بودند، کشته شده‌اند.

یک منبع در نیروی دریایی یونان که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه این خبر را اعلام کرد اما از ارائه جزئیات بیشتر درباره آن خودداری نمود.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، شاهدان محلی می‌گویند هواپیمای شخصی مذکور به همراه دو سرنشین خود بر فراز جزایر «ساموس» نزدیک ترکیه در حال پرواز بود که سقوط کرد.

بر اساس گزارش‌های مخابره‌شده، هویت سرنشینان این هواپیمای شخصی هنوز اعلام نشده و دلیل سقوط پرنده آنها نیز مسکوت مانده است.

این در حالی است که به گفته برخی منابع مطلع، تعداد بسیار کمی از صهیونیست‌ها هستند که مالک هواپیمای شخصی بوده و از سوی تل‌آویو اجازه پرواز در آسمان دیگر کشورها را دارند.

عدم انتشار جزئیات بیشتر از این حادثه در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی قوانین محدودکننده بسیار سفت و سختی درباره انتشار اخبار دارای اطلاعات مهم بر رسانه‌های این رژیم وضع کرده است.

اخبار مرتبط

ده‌ها زخمی در حمله نظامیان صهیونیست به راهپیمایی‌های حمایت از اسرای فلسطینی

اسیر فلسطینی بر روی زندانبان صهیونیست آب جوش ریخت

دلسوزی «محمود عباس» برای مرگ تک‌تیرانداز صهیونیست در مرز غزه

0 نظر

ارسال نظر

capcha