جهانبخش: اعتقاداتم در اولویت قرار دارد

جهانبخش: اعتقاداتم در اولویت قرار دارد

به گزارش سراج24؛ علیرضا جهانبخش ملی‌پوش تیم فوتبال کشورمان در تازه ترین گفتگوی خود اظهار کرد: ما چه بخواهیم چه نخواهیم نگاه‌ها وجود دارد و برای خود من همیشه به شخصه مهم بوده که نگاه‌ها نگاه‌های مثبتی باشد و بتواند به زندگی مردم کمک کند چون وقتی جوان‌ها به بازیکنان ملی نگاه می‌کنند بتوانند به آن قسمت‌های مثبت بیشتر توجه کنند تا آن قسمت‌های منفی که در ورزش حرفه‌ای وجود دارد. اما یک‌سری مسائل دلی و لحظه‌ای هستند و همیشه از بچگی برای من مهم بوده چون از جایی که می‌آییم از آنجا به من کمک کردند تا به این سطح برسم. همیشه احساس مسئولیت وجود دارد که بتوانم در زمینه‌های مختلف به آنها برگردانم.

وی افزود: در هر صورت من هم روزی کودک بودم و برای اینکه شرایط مناسبی در آینده داشته باشم و به امکانات رفاهی خوبی برسم نیاز داشتم تا به این سطح برسم و قطعا تمام تلاش و تفکرم این است که چنین شرایطی را برای بقیه بچه‌ها فراهم کنم.

جهابخش گفت: یک‌سری مسائل اعتقادی هستند و آدم انتظار ندارد تا این اندازه بازتاب داشته باشد اما بعضا آن اعتقاد‌ها و باورهای آدم برخی اوقات دیده می‌شود اما این چیزی نبود که من برایش برنامه‌ریزی کرده یا بخواهم برایش کار خاصی بکنم. اما برایم مهم است که درباره اعتقادات و باورهایم و چیزی که از بچگی به آنها اعتقاد داشتم صحبت کنم اما چه از آن زمان که فوتبال را شروع کرده و در خیابان بازی می‌کردم و چه الان که در این سطح فوتبال بازی می‌کنم دوست دارم نشان بدهم که به اعتقاداتم احترام می‌گذارم و این برایم در اولویت قرار دارد.

گفتنی ست، علیرضا جهانبخش مهاجم ملی پوش کشورمان و بازیکن تیم فوتبال باشگاه فاینورد هلند پس از گلزنی برای تیمش در دیدار مقابل الفسبورگ سوئد در مرحله مقدماتی رقابت های لیگ کنفرانس اروپا 2021 ، با بوسیدن مچ بندی مشکی که در دست داشت، در روز عاشورا به امام حسین(ع) و سایر شهدای کربلا ادای احترام کرد که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

اخبار مرتبط

استخدام زهره کودایی پس از درخشش در هند

محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی فدراسیون فوتبال

تغییرات در تیم ملی فوتبال ایران/ یک ورودی قدیمی و دو خروجی قطعی

0 نظر

ارسال نظر

capcha