کمک به کاهش آسیب های بیماری کرونا مصداق دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است

 کمک به کاهش آسیب های بیماری کرونا مصداق دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است

به گزارش سراج24، سردار ابراهیم نجفی ظهر امروز در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) در ستاد سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری در روزهای گذشته مهمترین اولویت کشور مقابله با بیماری منحوس کرونا و رفع مشکلات معیشتی مردم است که سپاه و بسیج در راستای لبیک به فرمایش حضرت آقا همه توان و امکانات خود را پای کار آورده است.

وی افزود: فلسفه وجودی سپاه دفاع همه جانبه از اسلام، انقلاب و ارزش های اسلامی است و امروز تلاش برای تامین سلامت و کمک به کاهش آسیب های بیماری کرونا مصداق دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است و سپاه در این خصوص تمام قد در میدان است.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در طول بیماری کرونا اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که بسیجیان در ابعاد مختلف برای مقابله و کاهش آسیب های بیماری نقش آفرینی می کنند.

نجفی ادامه داد: خوشبختانه در اجرای مراحل قبلی طرح شهید سلیمانی بسیجیان به خوبی درخشیدند و بار دیگر کارآمدی بسیج را نشان دادند و امروز طرح موفق شهید سلیمانی به عنوان یک الگویی برتر مطرح است و البته می تواند در بسیاری از بخش های سلامت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در مرحله پنجم طرح شهید سلیمانی با بروز رسانی و رفع خلاء ها طرح برای مقابله با پیک پنجم کرونا فعال شد و ضمن تشدید اقدامات گذشته تمرکز جدی بر روی واکسیناسیون قرار گرفت و سپاه علاوه بر کمک به مراکز دانشگاهی واکسیناسیون اقدام به مراکزی مستقل نیز کرد.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: خوشبختانه اقشار بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی خوش درخشیدند و در برخی از اقشار همچون بسیج طلاب روحانیون جهادی و بسیجی حماسه های ماندگاری خلق کردند.

نجفی یادآور شد: روحانیون و طلاب بسیجی علاوه بر اقدامات تبلیغی و فرهنگ سازی و حضور موثر در قالب قرارگاه محله محور شهید سلیمانی بسیاری از نگرانی ها همچون تغسیل و تدفین فوت شدگان کرونایی را برطرف کردند.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی طلاب و روحانیون همواره در عرصه های متفاوت پیشگام ، روشن گر و بصیرت افزا بودند و با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی برای خدمت به مردم و بیماران کرونایی تمام قد حاضر شدند که قابل تقدیر است.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: امروز به برکت طرح شهید سلیمانی و مجاهدت کادر درمان و بسیجیان ایران اسلامی به موفقیت های بسیار بزرگی در امر مبارزه و کنترل بیماری دست پیدا کرده که باید تا ریشه کن شدن بیماری با قوت ادامه پیدا کند.

نجفی تاکید کرد: تشدید همه مولفه های طرح شهید سلیمانی در دستور کار سپاه و بسیج است و همه مولفه های طرح بایکدیگر باید دنبال شوند چراکه همچون زنجیره متصل به یکدیگر و مکمل هم هستند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه سپاه روح الله استان مرکزی در اجرای طرح شهید سلیمانی موفق عمل کرده و بسیاری از اقدامات در راستای رفع آسیب های بیماری کرونا بسیار امیدبخش و امیدآفرین است که باید با قوت دنبال شوند.

اخبار مرتبط

دلجویی نماینده رهبرانقلاب از خانواده جانباختگان حوادث اخیر زاهدان

دشمن آرزوی ‌اختلاف‌ افکنی‌ در سیستان و بلوچستان را به گور خواهد برد

امام جمعه اهل سنت زاهدان با نماینده رهبر انقلاب دیدار کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha