تشکیل قرارگاه «راهیان پیشرفت» در بسیج دانشجویی استان اصفهان

 تشکیل قرارگاه «راهیان پیشرفت» در بسیج دانشجویی استان اصفهان

به گزارش سراج24، محمدامین رجبی اظهار داشت: قرارگاه راهیان پیشرفت در بسیج دانشجویی استان به منظور عمل به فرموده‌ رهبر معظم انقلاب در دیدارشان با نخبگان در ۸ خرداد ۹۸ ایجاد شده است، ایشان می‌فرمایند جوری برنامه‌ریزی شود که موفقیت‌های عظیم علمی دانشگاه‌ها در معرض دید قرار بگیرند، باید یک برنامه‌ای باشد برای استاد و دانشجو تا بتوانند گشت‌وگذار علمی کنند، پیشرفت‌های علمی را بروند و ببینند.

معاون پژوهشی و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان تصریح کرد: این قرارگاه با اهداف تقویت روحیه خودباوری و ما می‌توانیم، معرفی دقیق‌تر دستاوردهای انقلاب و جلب توجه عموم جامعه به سمت پیشرفت‌های فناورانه و  آشنایی دقیق دانشجویان با صنایع مهم کشور شکل گرفت.

وی با بیان اینکه این عمل در سه سطح برنامه ریزی شده است، گفت: بخش اول دانشجویی در سه سطح برگزاری می‌شود؛ در سطح اول بازدیدهای یک روزه دانشجویی از کارخانه‌هایی مثل فولاد مبارکه و ذوب‌آهن تحت عنوان راهیان پیشرفت را داریم که به خاطر شرایط کرونا به صورت محدود برگزار می‌شود، سطح دوم اردوهای کشوری در ارتباط با سازمان بسیج دانشجویی است.

رجبی افزود: سطح سوم برنامه‌های ترویجی و گفتمان سازی راهیان پیشرفت است که در غالب درون دانشگاهی همانند همایش‌ها انجام می‌گیرد، بخش دوم قرارگاه راهیان پیشرفت، سمینار‌های تخصصی است؛ در این بخش قرار است با دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید به کارخانه‌ها برویم و یکی از دستاوردهایشان را تحت عنوان سمینار، ارائه تخصصی برای اساتید و دانشجویان داشته باشند.

معاون پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان در پایان بیان کرد: بخش سوم عمومی است و جریان‌سازی آن در صدا و سیما انجام می‌گیرد تا این جریان عمومی‌سازی شود.

اخبار مرتبط

دستگیری سرشبکه اصلی رسانه تروریستی ایران اینترنشنال در خوی

آب‌رسانی به ۱۲۵ روستای لرستان توسط سازمان بسیج سازندگی

کنگره شهدا در همه مناطق شهر اصفهان برگزار شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha