حماس عملیات استشهادی در قدس اشغالی را تبریک گفت

 حماس عملیات استشهادی در قدس اشغالی را تبریک گفت

به گزارش سراج24، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: به آحاد ملت ما در فلسطین و امت عربی و اسلامی شهادت دکتر حازم الجولانی در عملیات استشهادی امروز او در شهر قدس را تبریک و تسلیت می‌گوییم.

القانوع افزود: به آحاد ملت فلسطین که امروز در مناطق مختلف کرانه باختری علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی قیام کرده و با اسرای قهرمان در مقابله با ماموران زندان های این رژیم اعلام همبستگی کردند تبریک می‌گوییم.

سخنگوی حماس همچنین به اسرای قهرمان فلسطینی در زندان‌های رژیم اشغالگر به دلیل مقاومت و ایستادگی در برابر حملات وحشیانه ماموران زندان درود فرستاد.

وی از همه ملت فلسطین خواست برای اعلام حمایت از اسرای آزاده در عملیات فرار از زندان جلبوع در شمال سرزمین‌های اشغالی به درگیری با نظامیان صهیونیست در همه مناطق درگیری و تماس با دشمن صهیونیست ادامه دهند.

القانوع افزود: ما به اسرای قهرمان وفادارمان در زندان‌های رژیم اشغالگر و آزاده‌های خارج از زندان وفادار خواهیم ماند و هرگز نمی‌پذیریم که رژیم اشغالگر هر بلایی بخواهد بر سرشان آورد.

کمیته امور اسرای فلسطینی عصر امروز از شهادت دکتر حازم الجولانی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی خبر داد.

این کمیته در بیانیه‌ای گفت که الجولانی به بیمارستان هداسا عین کارم منتقل شد اما در آنجا پزشکان اعلام کردند که او بر اثر شدت جراحت جان باخته است.

 الجولانی، فیزیوتراپیست و رئیس دانشکده طب مکمل ریان در قدس اشغالی بود.

ارتش رژیم اشغالگر عصر امروز به بهانه اینکه این پزشک فلسطینی قصد حمله با سلاح سرد به یک پلیس صهیونیست داشته است، او را هدف شلیک گلوله قرار داد.

منابع عبری زبان مدعی شدند که یک نظامی صهیونیست از گارد مرزی در عملیات حمله با چاقو در قدس اشغالی زخمی شد و به دنبال آن نظامیان صهیونیست به سمت عامل این حمله تیراندازی کردند.

اخبار مرتبط

زمان یک سره کردن نبرد با اسرائیل فرا رسیده است/آمریکا دیگر ژاندارم جهان نیست

فلسطینی‌ها سلاح‌ نو تولید می‌کنند/انگلیس را از تصمیمش برگردانیم

لبنان در معرض تهدیدهای مستمر اسرائیل قرار دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha