تکریم خانواده شهدا، قوت قلب فرماندهان است

 تکریم خانواده شهدا، قوت قلب فرماندهان است

به گزارش سراج24، سردار حسین اشتری در دیدار با خانواده معظم شهید عباس انوری در تبریز که با حضور دکتر پور محمدی استاندار آذربایجان‌شرقی انجام گرفت، با پاسداشت مقام شهدای والامقام و تجلیل از صبر و استقامت خانواده.های معظم این عزیزان، اظهار داشت: شهدا از تمام دلبستگی‌ها و داشته‌های خویش برای امنیت و آرامش جامعه اسلامی گذشتند و با ایمان و اخلاص پای در مسیر دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی و مقدس نظام جمهوری اسلامی گذاشتند.

وی با تاکید بر اینکه  کارکنان نیروی انتظامی در همه حال خود را موظف و مکلف به دفاع از آرمان‌ها و اهداف والای شهدا و پاسداشت جانفشانی‌های آنان می‌دانند، افزود: عزت، اقتدار، صلابت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون پاک شهداست.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خانواده‌های معظم شهدا را الگوی صبر، استقامت و شجاعت در جامعه توصیف کرد و گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و تکریم آنان اقدامی معنوی و مایه دلگرمی، قوت قلب و یک تکلیف است.

اشتری، امنیت و آرامش حاکم بر جامعه را حاصل خون این شهدا دانست و تصریح کرد: صبر و استقامت خانواده شهدا باعث تجلی فرهنگ ایثار و پایداری در جامعه شده و وظیفه ما این است که به این عزیزان خدمت کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان ضمن استماع مشکلات این خانواده شهید، دستورهای لازم را برای رسیدگی صادر کرد.

اخبار مرتبط

تجمع مردم شیراز در اعتراض به هتک حرمت خانواده شهید خادم صادق

لزوم برخورد قاطع و سریع نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی با هنجارشکنان

واحد خواهران حوزه های بسیج دانشجویی فارس هتک حرمت خانواده شهدا را محکوم کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha