احیای ارزش های اسلامی در صدر برنامه های وزارت ارشاد است

احیای ارزش های اسلامی در صدر برنامه های وزارت ارشاد است

به گزارش سراج24، محمدمهدی اسماعیلی که امروز برای دیدار با علما و مراجع تقلید به شهر مقدس قم سفر کرده است در دیدار با آیت الله نوری همدانی با اشاره به رویش های جوانان انقلابی در بخش های مختلف اظهار کرد: دولت باید با برنامه ریزی بتواند از ظرفیت های موجود نهایت استفاده را داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید بسترهای شکوفایی فرهنگی غنی دینی با حضور جوانان انقلابی فراهم شود، تصریح کرد: فرهنگ دینی بسیار غنی است و در دوره جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز احیای ارزش های اسلامی و فرهنگ دینی در صدر برنامه های این وزارتخانه است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پسوند اسلامی برای این وزارتخانه بیان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تنها وزارتخانه ای است که دارای پسوند اسلامی است ولی در برخی سال های گرفتار عقب ماندگی هایی شده است.

وی بر تقویت ارتباط با علما و حوزه های علمیه و استفاده از توان روحانیت در شوراهای فرهنگ عمومی تاکید کرد و افزود: این رویکرد در دوره جدید وزارت ارشاد مورد تاکید است.

اسماعیلی به آثار علمی و رویکرد حمایتی آیت الله نوری همدانی از انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: این آثار ارزشند در طول 42 سال گذشته نقش بسیار ارزشمندی داشته است.

به گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آثار علمی و رویکرد حمایتی آیت الله نوری همدانی در بعد فرهنگی و حمایت از انقلاب اسلامی نقش ویژه ای در طول ۴۲ سال گذشته داشته‌است.

وی همچنین سلام ویژه رئیس جمهور به علما و مراجع تقلید قم را اعلام کرد.

اخبار مرتبط

اسماعیلی: از آزادی بیان در حوزه فرهنگ دفاع می‌کنیم

همکاری با رسانه‌های تروریستی با مجازات و محرومیت همراه است

اسماعیلی: دشمنان و بدخواهان ما به دنبال ایجاد ناامیدی در بین جوانان هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha