چاپ رمان حضرت نجمه(س) به همت انتشارات زائر

 چاپ رمان حضرت نجمه(س) به همت انتشارات زائر

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی فتح‌الله‌زاده، با اشاره به اینکه انتشارات زائر از سال ۱۳۷۵ با هدف نشر معارف قرآن و عترت، ترویج آموزه‌های انقلاب اسلامی و ارتقاء معلومات دینی زائران کریمه اهل‌بیت(س) فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: تا کنون بیش از ۷۵۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف از جمله قرآن، مفاتیح، سبک زندگی اهل‌بیت(ع)، خانواده، ادبیات و شعر، احکام، اخلاق، هنر و کودک به همت این انتشارات به چاپ رسیده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به وضعیت کاغذ و مسائل مربوط به آن و برنامه‌ریزی انجام شده، تمرکز بر اولویت‌های آستان گذاشته شده است و بر این اساس، رمان حضرت نجمه(س) در حال نگارش است که به امید خدا در اختیار علاقه‌مندان به این خاندان با کرامت و این بانوی پاکدامن، قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز آفرینش های هنری آستان مقدس بانوی کرامت یادآور شد: منشورات و جزوه‌های مورد نیاز در سطح آستان نیز در انتشارات زائر در حال چاپ و تکثیر است تا نیازهای بخش‌های مختلف آستان در داخل مجموعه تامین شود.

وی ادامه داد: فرآیند تولید در این انتشارات با تغییراتی مواجه بوده که به دنبال ارتقاء سطح و تامین نیاز مخاطبان رقم زده شده است و همه تولیدات بر اساس نظر و تایید شورای عالی کتاب دنبال می‌شود که اعضای آن از سوی بالاترین سطح آستان تعیین می‌شوند.

فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم با تغییر روند تولید محتوا و کارشناسی دقیق شورای کتاب، بتوانیم آثار در شأن و ارزشمندی را در راستای نشر معارف قرآن و عترت تولید کرده و رضایت حضرت معصومه(س) را کسب کنیم.

اخبار مرتبط

درمانگاه شهر دورود جوابگوی نیاز‌های درمانی مردم نیست

ساخت ۱۴ مدرسه شبانه‌روزی در کشور

پویش «پیشکش به قهرمان مردم»

0 نظر

ارسال نظر

capcha