این رویداد یک شوک بزرگ به دشمنان است؛

شلیک قدرت داخلی بر قلب استکبار جهانی/روستای موشکی ایران کجاست؟! +ویدئو

شلیک قدرت داخلی بر قلب استکبار جهانی/روستای موشکی ایران کجاست؟! +ویدئو

به گزارش سراج24؛ توان نظامی و دفاعی ایران بارها از خروجی رسانه های مختلف جهان دیده و شنیده شده است. قدرتی فراتر از تصورات معاندین که از گفتن آن سرباز زدند و یا به هر شکل ممکن در کمرنگ نشان دادن آن تلاش کردند. در سالهای اخیر نیز سیستم ساخت و تولید موشک های کشورمان به مرور نسبت به گذشته به نقطه ی اوج خود دست یافته است‌ که در رزمایش های مختلف نیروهای مسلح به معرض دید همگان قرار گرفت.
اما آنچه که در این گزارش می‌خواهیم به آن بپردازیم بررسی یک‌رویداد شگفتانه است.
حماسه ای که فارغ از تلاش های نیروهای مسلح در تولید و‌ ساخت موشک، می توان به عنوان یک افتخار بزرگ برای وطنمان ایران قلمداد کرد. آن هم در دل روستای کیاسر شهر بهشهر از توابع استان مازندران.
مردم این روستا در یک حرکت تحسین بر انگیز و با دست خالی اقدام به ساخت موشک های دست ساز کردند‌. تلاش و اقدام آنها بدون هرگونه وابستگی به نهادی به مرحله ظهور رسیده است که این امر نشان از عشق و ارادت اهالی روستا به شهیدان، عزم و اراده آنان برای دفاع از ارزش ها و آرمان های امام راحل و همسو نشان دادن در مسیر رهنمود های مقام معظم‌رهبری است.
این رویداد بزرگ و ملی در حالی روز گذشته ۱۷ شهریورماه به هفتمین اجرای خود در بیست و‌ چهارمین یادواره ی شهدای روستای کیاسر رسید که سال ۱۳۹۶ با موافقت فرمانده نیروی هوافضای سپاه به روستای «موشکی ایران» نامگذاری شد.
نمایش موشکی روز گذشته یک اتفاق قابل توجه داشت، آن هم شلیک‌موشک از زمین به هوا بود که برای نخستین بار مورد آزمایش قرار گرفت و با موفقیت نیز به سرانجام رسید.
در حاشیه برگزاری این ویژه برنامه با دو‌ عضو برگزار کننده این رویداد گفتگویی کوتاه انجام شد.
حاج علی رضایی هدف از اجرای این نمایش موشکی را کمک به آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه دهنده ی راه شهیدان عنوان کرد.
وی گفت: این کمترین کاری ست که توانستیم به همت و زحمت اهالی روستا در راه شهدا انجام دهیم و قدرت نظامی ایران را هرچند کوچک، به چشم و گوش دشمنان برسانیم.

در بخش دیگر این گفتگو، علیرضا اسدپور نیز با اشاره به فشارها و تهدیدهای معاندین نسبت به مبحث موشکی کشورمان گفت: کار‌ ما مردمی ست و هدف، پشتیبانی از نیروهای مسلح است و با این حرکت خواستیم قدرت موشکی ایران را نمایش دهیم.


در کنار حضور پر شور مردم شهید پرور، شخصیت های نظامی و روحانیون به تماشای این ویژه برنامه نشستند و در پایان نیز به تعریف و تمجید از این اقدام ارزشمند پرداختند.
همچنین در سالهای گذشته مهمانان نامدار و مختلفی از سراسر کشور در این رزمایش موشکی شرکت کردند که از جمله چهره های شاخص آن می توان به حضور آیت الله خاتمی، آیت الله عبادی، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، سردار حاجی زاده، سردار حق طلب و‌ سردار علی فضلی اشاره کرد.
گفتنی ست؛ هفتمین مراسم نمادین شلیک موشک که در حاشیه بیست و چهارمین یادواره شهدای روستای کیاسر شهر بهشهر مازندران توسط اهالی این منطقه عصر دیروز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰ به مرحله اجرا رسید همچو سالهای گذشته، با هدف نمایش اقتدار ایران اسلامی، موشک ها بر مواضع مشخص شده با فریاد الله اکبر جمعیت حاضر با موفقیت به اهداف‌‌ مورد نظر، در 5 نقطه همچو اسرائیل، آمریکا و کاخ بن سلمان اصابت کردند و برگی دیگر از اقتدار و توانایی قدرت کشورمان به ثبت رسید.
به گزارش سراج24؛ روستای کیاسر در ۵۰ کیلیومتری شهرستان بهشهر از توابع استان مازندران قرار دارد.

در ادامه لحظه شلیک موشک و انهدام مقصد مورد نظر را تماشا کنید:

 

اخبار مرتبط

آزادسازی سواحل گیلان و مازندران بیش از ۹۰ درصد پیشرفت داشته است

قالیباف: اگر خود را وقف مردم کنیم بن‌بستی نخواهد ماند

قالیباف: هیچ بن‌بستی در کشور وجود ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha