اسیر فلسطینی بر روی زندانبان صهیونیست آب جوش ریخت

 اسیر فلسطینی بر روی زندانبان صهیونیست آب جوش ریخت

به گزارش سراج24، باشگاه «الاسیر» ویژگی رسیدگی به امور اسرا و آزادگان فلسطینی اعلام کرد، اسیر فلسطینی «مالک حامد» (از سلواد در شرق رام‌الله) در پاسخ به سرکوب اسرا در زندان «جلبوع» بر روی یک زندانبان صهیونیست در بند شماره سه آب داغ ریخته است.

بر اساس گزارش «فلسطین آنلاین»،  نیروهای سرکوبگر صهیونیستی ضمن تعرض به اسرای بند شماره سه زندان جلبوع، اقدام به انتقال آنها به زندان «شطه» کردند.

در ادامه این گزارش آمده، نیروهای سرکوبگر از گاز فلفل علیه اسرای فلسطنی استفاده کرده‌اند و زندان جلبوع متشنج شده است.

پانزدهم شهریور شش اسیر فلسطینی موفق شدند با تونلی که حفر کرده بودند از زندان «جلبوع» در شمال فلسطین اشغالی فرار کنند و رژیم صهیونیستی تا به امروز (چهارشنبه/هفدهم شهریور) نتوانسته ردی از آنها پیدا کند.

نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه (دیروز) اعلام کردند که با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از فرار شش اسیر فلسطینی از زندان جلبوع این رژیم، اما عملیات تعقیب و جستجوی آنها کماکان بی نتیجه بوده و هیچ پیشرفتی نداشته است .

بر اساس گزارش صهیونیست‌ها شش اسیر رها شده از جلبوع «زکریا الزبیدی، یعقوب انفیعات،  محمود عارضه، یعقوب قدری، أیهم کمامجی و محمد عارضه» هستند.

زکریا زبیدی وابسته به جنبش فتح و مابقی اسرا وابسته به جنبش جهاداسلامی فلسطین هستند. همه از اهالی کرانه باختری‌اند و بیشتر آنها به حبس ابد محکوم هستند.

اخبار مرتبط

کشته‌شدن ۲ صهیونیست در سقوط هواپیمای شخصی در یونان

ده‌ها زخمی در حمله نظامیان صهیونیست به راهپیمایی‌های حمایت از اسرای فلسطینی

دلسوزی «محمود عباس» برای مرگ تک‌تیرانداز صهیونیست در مرز غزه

0 نظر

ارسال نظر

capcha